Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jah ez így van max 1 m ért hoznám el. Többet semmiképp sem adok, de asszem várok vele még január februárig. Meglátjuk a GS-t ele tudom adni.
Értem. Kösz. De ezt szalonban van ugyhogy a szervízkönyv nem jelent sermmi. Olyant csinálnak amilyent akarnak.
Most nem megy a piac. Ha meg akarod venni, 1 millánál ne adj ígért többet érte.
A fejidom nem karbon, hanem karbon festést kapott. ezzel a spec. bevonó eljárással. Egyébként szép darab. Én azért kérném a szervízkönyvet is elolvasásra.
1,2 m ért
Atyaég, itt mindenki fejből tudja kinek milyen motorja van, én meg azt se tudom még, hogy ki kicsoda... Nagyon le vagyok maradva...
Vagy csak a csajokat tartjátok számon ennyire?
Vanrajta egy két karc, elől a hűtő jobb oldalánál a műanyag takarón jobbra megvan ragasztva szalaggal, és a blokkoldalán vannak csúszásznyomok a Z jel alatt a deknin. amugy más törést nem nagyon találtam rajta. Tárcsák még talán erdetiek. Bár ne m tudom azt megtudom nézni valahogy a dátumát?
Ha rákeresel ezekre itt a fórumon, mindenre kapsz választ. De az a fejidom dolog érdekes. Ha megvan a gyári, akkor nincs gond, de ha nincs, akkor szinte biztos, hogy esett vele. De az ezredes egy nagyon jó gép. Szervízkönyvet kérj és esésnyomokat vizsgálj.
Adok érte egy Zét
Csere nem érdekli?
Láttalak, szép hangja van
Nemigaz,megkimélt nöi tulaj
Na itt vagyok megint! Mit érdemes megnézni a z1000 -ren? Van valami típushiba? Amugy ez egy 2005 -ös gép kivülről fasza van rajta egykét karc, meg egysmás, de nem vészes. 33000 van benne állítólag 2 éve van bent a kereskedésbe azóta van bent a 33- 1,2millá -ért árulják(annyit tuti nem adok érte) . Fém fékcső valami karbon fejidom. Motoros rendőré volt. Menni még nem tudtam vele.
Folyamatosan csutkán ment,szerintem motorcserés lesz nem sokára
És az nekem mennyire jó hogy a Csutka motorja volt? Mit kellene még róla tudnom?
jó kis gép, vagy ez kéen vagy tuono de inkább a második
nem hol van hahu-n?
Plazer.....
Van egy szep feher Tuono a neten,arban is jo.szep nagyon,lattad mar?
ja igy legyen.
mindig vannak ilyenek akik próbálnak ügyeskedni
az biztos már jó messziről megismerik
lényeg hogy neked nem lett semmi bajod cross gépen meg pár karc elfér
Nagyon szep a gep az tutti,de nekem Touno kellene,egyebkent azonnal megvennem
Ne is mond.engem is egy kereskedö hivott mar,h add most azonnal 750et a motorert.En mondtam neki h köszönöm szepen ,de nem.Erre csak mondta ,es nem allt le,ugy el kelletttttttttt de ugy kuldenem .
váá meg tudtam nézni Egyere jobban lájkolom ezt a gépet