Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

1,4 misiért mondta... Nekem is volt egy csávó a drz-re... mondtam hogy 750 a cuccokkal 720 maga a motor. Majd visszahív. jólvan mondom... másnap hívott, 700-t ad a cuccokkkal együtt... mondom nem eladó. Erre hív következő nem hogy neki kell nyaralásra 600-ért elviszi.. Mondtam neki hogy te mostmár adhatsz érte 1 misit akkor sem adom el neki... és még pofátlanul mondja hogy nem akar alkudozni...
Elég pengén néz ki! Azért nem mindegy h mennyiből akartak 300at allkudni
Pang a piac, meg jönnek elő nagypofájú alkuduzók, múlt héten is kaptam egy kihagyhatatlan 420ezres kp-s ajánlatot a TL-re, mondtam neki h nem köszi, aztán visszahívott később h legyen 450 mondtam neki hogy inkább megtartom mint neked eladjam
Akkor mp4 kiterjesztése lehet quictime player vagy zoom player, nézz szét a szoftverbázison
Az a baj hogy most a motorpiac halott... Haver rsv1000-t árul. laza 300-at akartak lealkudni...
1,4-ért áruljaa hibátlan 2007-est..
Nem nem ,hala egnek...egyebkent a Z elado,de senkit sem erdekel.
Igen birja,1 esesem volt amugy.
Valaki nem tudja hogy a fos nokia videófájlt mivel tudom lejátszani? Motor hangjáról csináltam vidit csak nem tudom megnézni :S
"Megismerik az új arcodat..."
Hát akkor szerencse h nem lett bajod
Már azt hittem a Z-vel... A yami bírja. Nekem is kellene egy crossgép :( Csak jelenleg meg teherautóra kell a pénz :S
Nem a Z-et,hanem az yamahat az erdöben,de ugymeg vagy 50m tutti ment mire 3x ätfordult,es megallt.nekem szerintem nem,en azert kemenyen be szoktam öltözni,kicsit faj ,itt ,ott de semmi komoly.aa motoron nem sokat lätni 3 több karc,ennyi krosszmotor.
Mondjuk a kormany is kicsit meghajlott.
bazze :( Neked lett valami bajod? meg a motornak?
Ma énis gurultam ...... 5 km-t Sajnos... DE ez is több mint a semmi. Felraktam a sárvédőt hátra. Holnap felrakom a felnicsíkot sztem Sajna nekem nincs rendszámtartóm és így nem akarok menni sehova :(
Eldobtam a motort ma du-an
ma boldogítottam a db killer nélküli kipuffommal a dunakanyar lakosságát mentem 150km-et ma a szép időben, jó volt!

holnap megyek ismételni ha valaki velem tartana jelezze 1-2 körül indulok Gödről valamerre, mehetek Pest vagy Vác irányába is mindegy
ja én is voltam ott rendeltem egy két apróságot elég korrektnek tűnnek
Gratula!
gratula szép vas
Ez tuti hogy csutka motorja!
Csak nem a Csutka motorja?

Egyébként Kawasaki M3, M3-as kivezetőn van a 2. OMV kút mellett
Itt a vasam.

Viszont lenne egy problémám. Elkavarodott a piros kulcsom, csak 1 db feketém van. Hogyan tudnék másolni hozzá kulcsot? Ráadásul a jelenlegi feketét sem fogadja el mindig, nem tudom mi lehet a gond. Elfordítom és villog a kulcs szimbólum a kijelzőn, 5 indításból 1 szer biztos. Pedig a zárral nem volt babrálva, és minden eredeti bontatlan, azt megnéztem. Tud valaki nekem valakit ajánlani? Vagy esetleg Pesten egy márkaszerviz? Mert ami itt van nálunk a 18. ban nagyon átverősek. Fojtás kiszedésre mondtak minimum 4 óra munkadíjat mert le kell szedni az egész szívósort, meg még egyéb költségek amik felmerülnek viaszalakításkor! Még jó hogy nem vagyok hülye, és utána magam megcsináltam 5 perc alatt! Ha valaki tudna ezekben segíteni az megköszönném.
Előre is köszönöm a segítséget!
Király lett
Végülis a piros led mellett döntöttem, kékkel tényleg lila volt a piros tartomány...
Összesen 10 ledet kellett cserélni...
szép lett.mivel csináltad?
Mindenre rátesznek.
ha gondolod,szólsz,jössz,és megvetettem neked a csajommal,helyieknek olcsóbb.
Na, ilyen lett...