Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az összes idomot és a tankot.
csak előtte jó lenne valami jó minőségű polír, hogy eltűnjenek a kis karcok, aztán mehet rá a fólia
gondoltam hogy erre is rátesz az utazási iroda
mit akarsz fóliázni?
Nekem paintgard van autón,és nagyon nagyon jó dolog
Zell am see Kaprunba,a 6-os 202eu.
mondjuk ha többször jössz érdemes szezonkártyát venni.
tud valaki Bp-n vagy pest megyében olyan helyet, ahol políroznak, és tényleg jó munkát végeznek?

illetve ki tud valamit erről a 3M fóliázásról?
figyi egy kérdés menyi kint a 6 napos bérlet mert itthon 220 euro?
Hát igen valami szűrés kéne, de úgy lenne jó ha nem csak motorral kocsinál is szűrnénk a hülyéket
úúú én mennék de ma családi program van...
Nem tudom pontosan,Zauchensee megy és kiváló hó van.a gletcser nagyon jó,csak ma vihart mondtak fentre és ezert nem megyek fel.
oda én idén már nem motorral megyek. Nyitott Ober?
Ha kijössz akkor Én megyek
ki jön ma motorozni velem?
Ezeket a dolgokat egész 1szerüen ki lehetne szűrni,márpedig ugy h pszichológus,komoly teszt,és a hülye ,nyeretlen kis gyerekek ott elvéreznek azonnal. Sajnos az esetek nagy százalékában a gondolkodással van a baj,és a motorozási tudással.Tudnék mesélni miket láttam már,higgyétek el nem volt élvezetes látvány,mai napig éjjel felkelek ha egy-egy kép bevillan.
Én bicikliről váltottam z1000-re
Persze kell az ész meg a tisztelet és ha ezt te vagy én vagy itt a fórumban vagy egy csomó motoros így gondolja az rendben is van... csak tényleg az a baj hogy gazdag apuci hülyegyerek fiát és a többi hülyét ezzel nem szűröd ki a potenciális motorozni nem tudó és balesetveszélyes idióták közül, ezért kéne valami szabályzás. Egyik barátom is kb. 5 éve kezdett motorozni vett egy mille r-t, még él semmi baja, szóval tényleg lehet ésszel is ha tudod hol a helyed de sajnos nem ez a nagy átlag...
ez is igaz,én pl azt nem engedném akárhányéves is vagy rögtön meg lehessen csinálni a nagy A-t... előttem min. 2 évig kisebb kategóriás jogsi kéne szerintem
és lehetne szigorítani a vizsgát is + jó lenne ha ott is tanítanának valamit a motorozásról, mert ott csak arra mennek hogy a vizsgán vlahogy átcsússzon de semmi technikai képzés stb ami pedig kéne
Ha jól kihasználtad volna a hornettot lehetett volna,jó kis motor az.egyébként jön az is 1-be gázra.
Én meg azt mondom h ész kell a motorokhoz,és felnőtt gondolkodás akkor nem lesz baj.Nem a lóerő a lényeg.Az h tisztelt a motort,utat,jó állapotban legyen a gép,és figyelj oda a forgalomba közlekedőkre.Én pl fazer 1000-el kezdtem,a nagymotoroknál,és nem történt baj.
Manapsag mindenki megkapja a jogsit, de tenyleg mindenki. Es hat az a baj, hogy nagy a vilag allatkertje ugyebar, es alacsony a kerittes.....
az egy sör után még bírok a motorral... aki iszik és úgy vezet mind1 hogy mit legyen az motor vagy autó nem sajnálom ha valami baja lesz.. csak általában mindig másnak okoz balesetet és nem neki lesz közben baja...

volt itt mellettünk Dunakeszin egy baleset egy csávó úgy előzőtt az a6-tal hogy szemben jöttek ... frontálisan nekiment a swiftnek 2-en meghaltak ketten ő meg már most szabadon jár kel...
a vagánykodás az nem szokott jól végződni ha tudsz motorozni azt úgy is látja mindenki nem kell megmutatni mekkora májer csávó vezeti a motort
Teljes mértékig igazad van!
Én pedig pont az az ember vagyok aki nem tartotta be a lépcsőket. Babetta után gixxer 600 K4. Előtte csak a jogsinál űltem nagymotoron. Teljesen másképp motorozok most mint az első éveimben meg azóta amióta egy olyan cimbi halt meg aki ugyancsak nem tartotta be a lépcsőket.
Biciklivel is meg lehet halni, meg gyalog is meg autoban is
Azert kell betartani a lepcsot, mert gondoljunk csak vissza, hogy milyen esszel motoroztunk az elso evben, evekben. Nem akkor jon a baj mikor vasarnap kimegyunk egyett a szep napsutesben. Akkor jon a gond, ha mar szezon vegen ugy erezzuk, hogy a mienk a motor, es meg akarjuk mutatni a tarsasagnak, vagy egy sor utan meg elbirok a motorral, vagy elhagyott a szerelmem szitu. A tudas a nagy mociban ezekben a pillanatokban is bennuk van, nem ugy mint bennunk.....
Nem vagyunk egyformak!
Lepcsot betartani!
az a zx10 hátsó beépítés az igencsak érdekelne