Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

de 636 vagy zx10 amit ő tud?
kawazsoltival beszéltem ma ő azt mondta h tud alig hazsnáltat vagy teljesen újat 30 ért
azt mondtam tök patent küldött képet is azon is jónak tűnik ennyit tudok
és amit ajánlottak 636 os az milyeen állapotba van?
ez biztos jó lenne
csak kicsit drága
nekem is jobban kéne a zx10 csak azt még nem találtam
hát nekem azért jönne be a zx10 mert súlyban közeleb ál hozzá a moci , de feszab csak át kel rakni, nem olyan nagy cumi az vagy tévedek?
636-osét nekem is ajánlotta egy srác 10 ropiért, ha érdekel megadom a mail címét, csak ennél át kell variálni a feszszabályzót..

én ezért akarok zx10-ből mert az elvileg cuppra bemegy
jaja biztos lesz sok belőle bár nem biztos hogy magyarország fogja a kawának ebből a motorból a fő piacit jelenteni
az nekem is sokat dobott a K&N ,még egy -1 előre és brutális
milyet vettél? honnan kitől?
Én nem rég vettem hátsó rugóstagot és nem került 30-ba csak 10-be.És nekem sem volt kulcsom hozzá, de csináltattam ha nem sürgős legyártjuk neked is.
Öszintén, semmi különbséget nem lehetett/lehet érezni...
Nekem az egyetlen érezhető lökés az a K&N szűrő volt.
ez a z1000sx nagyon jól néz ki, ütni fog a piacon az tuti, főleg ha jó áron adják



http://shox.hu/content/kawasak...
lenne egy kérésem a fórum tagjaihoz van olyan fórum tag akinek vvan szerszámkészlete a mociba? nekem a hátsórugostagnak a szerszáma kéne, valaki nem adná el vagy adná oda kölcsönbe?

mert amit alul lehet tekerni ott nem tudom beállítani pontosan mert vagy puha és leng vagy elég nagyokat üt. gondolkozok hátsórugostag cserén csak hát jobb lenne ha meg maradna 30.000 a zsebembe, van más helye
A gyárihoz képest változott valamit?Menet közben?Vagy nincs érezhető különbség?
hú jó hogy mondod lehet én is lemegyek
Szia!
Nekem 2008 február óta az van benne. Azóta mentem kb 20e km-t.
Még most is megy... Mit szeretnél hallani?
Hello!
Ma én is ismét motorral , de a goruláshoz sajnos nem tudok csatlakozni, mert Békéscsabán vár a kolbászfesztivál!
hmm tessék jelentkezni aki ráér egyedül nincs kedvem menni...

amúgy ma motorral jöttem nem volt vésze ma reggel nem volt olyan hideg mint tegnap meg szerencsére nem vagyok nagyon fázós, betettem a ruhába a thermo bélést sisak alá maszk ... és még a gumi is bemelegedett valamennyire... de majd délután akkor jobb lesz
Sajnalatos modon a szokasos eves temetolatogatas van terben.

Vigyazzatok ha mentek, mert sok idiota lesz az utakon!
tegnap írtam egy kommentet de nem jött meg ...

szóval a lényeg a következő volt, holnap vagy holnapután nincs e kedvetek - főleg Pest és környékén lakók - menni 1 max 2. órát amikor a legmelegebb van? Pilis felé esetleg 2-esen fel Rétság Ipoly felé vagy valami hasonló, másfelé is mehetünk ha van valami ötlet!
DE engem érdekelne ilyen számlap rendeljünk együtt
jóreggelt!

@ dzradam

felnicsík miatt nehogy kivetesd a kereket, fel lehet azt raknia mocin is
Nekem is fájna egyre a fogam...