Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tenyleg Csucsu azt tudod,h en voltam az aki anno meg akarta venni a motorodat,a srac Salzburgbol,amikor arultad,de utana amikorra novemberen mentem haza addigra meg kitalaltad h fested ,tuningolod
Jajj juteszembe, AgentB kollégának is csak addig volt benne, míg majdnem elütötték
És eddig így jártál vele?!
már tiszta ideges vagyok hogy milyen hangja lesz a gépnek... és hogy eddig nem úgy mentem vele vááááá
bameg... csak ki lehet azt a zégert pattintani
Nekem egyszerűbb volt kivenni, mivel alul volt egy M4-es imbusz csavar, azt kihajtottam, oszt jónapot Azóta sem raktam vissza
de mostmár felhúztatok hazamegyek valahogy kicincálom belőle egy megyek vele egy kört hadd hallja az egész város
egész pontosan egy tuono ami arrow dob van meg egy miller factory 2db akrával
Akkor ezért nem hallasz te semmit a sajátodból amikor a tuonos spanoddal mész...
Hello Szekka, Jackkk87!
Most olvasom vissza a tegnap délutánt...
Van egy dobom nekem is a figyelmetekbe: Muzzy
Fórumos tagnak hajlandó vagyok jelentős kedvezmény adni!
én néztem hogy milyen szép nagy zéger van benne de nem jutott eszembe hogy elkezdjem feszegetni kifelé
Nem is értem hogy lehet db killerrel közlekedni, nekem írd és mondd egy percig sem volt benn. Nem is hallottam úgy a hangját, csak nélküle.
jaja ez a cucc van még nekem benne... csak nekem sincs zéger fogóm... majd szerzek egyet
pedig ki kell!
Tudom milyen érzés lesz, először én is csak 1 napig bírtam , aztán mivel nem volt fogóm, ezért a Hring után úgy maradt és megszoktam. Szomszéd pajtás is visszasírta a malacorrot első nap, de az övé még egy fokkal hangosabb is.
http://www.mivv.it/risorse/2/1...
najóóóóvan eddig nem is gondoltam erre hogy ki kéne venni...
igen tiednek kicsit másabb a hangja majd meló után megnézem mivan az enyémmel
DB killer-t csak a gyengék használnak Mellékesen jegyezném meg, hogy 2 éve használom nyitott állapotban, de még sosem szólt érte a rendőr bácsi (gumim miatt már igen )
Aztán meg elengedem, hogy a durrogást is hallják.
ÚGY VAN! Le a db killer-rel! Én nem vagyok spúr, szép hangja van és húzom neki, hadd hallja más is.
öcsééééém, húzzál le a garázsba egy egyenes seeger fogóval és szedd ki a db killert, utána menj egy kört és tegyél jelentést. könyörögni fogsz először, hogy visszatehesd, de nem szabad. hallgasd meg a videom, neked most így szól?
Előkeresem a kis plexi szerszámot(negatív sablon),ha rendben van gyártok abból is.
*made
az is mae by Gyapi?
hmm... még van valami amit ki lehet húzni a dobból? mert amikor feltettem láttam hogy van a belselyében egy cső még azt is ki lehet venni?