Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Most gyorsan dolgoznak. Igy kb az eset utan max 2-3 hetig kell izgulnod, mert ha addig nem jon a papir, akkor mar nem is fog.
hát igen inkább menni kell vele
csaknem... remélem nem lesz semmi este 10 volt már doboz nincs és csak hátulról tudnak lekapni...de azért kicsit parázok
Ebben az esetben ok kernek emlekplakettet toled jogositvany, es nemi kekhasu formajaban, hogy sikerult rogziteniuk eme dicso esemenyt....
Ha megnezek egy ilyen motort mindig az jut eszembe csak meg kellene mar mosnom a motoromat...
Altalaban sajna csak eddig jutok...
ígyvan
EZEN elvileg az van.
hasidomot is linkelte valaki hogy hogy néz ki az új hasidom a régi z-n
hát ha lőttek egy fotót 130 helyett 200 fölött :D akkor azért nem egy olyan levelet fognak küldeni,hogy kedves motoros szemtani voltunk, hogy milyen gyorsan tudsz menni kedvenc motoroddal gratulálunk kérünk fogadd el ezt az üveg perzsgőt
súgóék szoktak az alkatrészes fórumba írni majd megkérdem őket.
Köszi szépen!
Mi baj lehetne :D
hát én remélem hogy a hétvégén nem fotóztak az m3-on mert este miután lefagytunk a völgybe jöttem haza rendesen
Na ja. Nekem: BKV 1.5ora, auto30-45 perc, motor 25 (ez utobbi ejjel-nappal, ilyen-olyan kekruhas szabalyokat is betartva).
+1 szavazat a joidore :D
eddig ez a legolcsóbb amit láttam
Azt mar nem neztem, ugy viszont tenyleg jo!
várjál mert 58 euro de abban benne van a szállítás és az szett első+hátsó emelő
hűtőidomot szerintem bontóban tudsz venni:
sugo motor
steve bontója

hasidomot elvileg fel lehet rakni rá az új Z750-nét is ezt itt a fórumban Basi tud csinálni őt keresd meg

üléspúpot meg keress vissza egy kicsit valaki nemrég linkelte hogy apróban hirdetik
Motoremelo: http://www.kelomotor.hu/kepek_...
9490
(Az 58 euro 280-al szamolva 16240+postazas)
én is most jöttem be feleségem ment el kocsival én is lekapartam neki a jeget a szélvédőről...de én még mocival megyek

nekem is hasonló a helyzet ha kocsival állhatok a dugóban stb. 40-45 perc mire beérek... motorral ha csak szépen gurulok akkor is bent vagyok 25 perc alatt..ha jobban húzom akkor még kevesebb

szeretem a kocsit is de jobb lenne ha nem kellene váltani, inkább legyen jó idő
Ma reggel jeges volt a mocim ülése, mikor indultam. Lehet, hogy lassan kocsival kéne járnom dolgozni? De este mindíg tök frankó az idő és ráadásul 1 óra alatt beérek, míg kocsival 1 óra 40 perc.
Na ez nem rossz!
Ezert a penzert nem erdemes kinlodni....
Engem is érdekelnének a következő dolgok (2004es) hűtőre kétoldalról kis idom valamint hasidom és üléspúp. Télen újra fogjuk fújni a Z-t és addigra össze kellene szedni a cuccokat hozzá.
Köszönöm.
hmm ez is egy jó ajánlat
Nekem a Németektől lett motoremelőm, a szett most 58 EUR szállítással...
link

Z.
nincs a házival semmi baj ha jól meg van csinálva, mocit elbírja nem dől el ennyi