Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üléspúp valakinek? 20000ft csere érdekel pl:gps,kabát,csizma,hátsó gumi,és bármi értelmes dolog
Szia!
Kakucs valóban kicsi, inkább szupermoto-ra jó. Bár lehet, hogy szombaton egyik szupermotos barátom elkísérem
Szia!
Ilyen vasárnapi rendezvény mikor lesz legközelebb? Múlt vasárnap épp Debrecen felől tartottam haza a családdal...
Vegyél a Lidl-ben ilyen felnitakarítót. Egy ilyen kesztyűszerűség. Kívűlről vmi deutsche brigécióllal van átitatva a mikroszálas rongy. Belül meg műanyag. Beledugod a kezed és végigsímítod a felnit és tiszta lesz. Pontos nevét nem tudom. Olyan 1000-1500 Ft között van kis tasakban van benne 10 vagy 15 darab. 1 db az egy kerékre elegendő. Egy fényes hátsó motorfelni van rajta. Nekem nagyon bevált, mondjuk nekem fekete felnim van, de mindent leszedett róla.
Lassan hányingerem van a sok takarítástól...
Ha polírozás és láncbefújás után nem hagyom állni egy napot a mocit akkor 10km-en belül össze is retkeli magát... Amúgy jól néz ki nagyon, csak túlzottan igényes...
Ecset-brigéciol, öblít, szárazdás után polír kb 2 hetente újra
Nem túl sokan vagyunk keletről, de hátha érdekelne valakit bentebbről is.
Idé lesz az Ábrányi Lovagok által szervezett 7. motorostalálkozó amit idén nem Nyírábrányban, hanem Nyíradonyban tudtunk "csak" megszervezni. Ha volna kedve valakinek, szívesen látjuk... Z-seknek tudok egy kis engedményt intézni a belépő árából...
Reméljük az időjárás is velünk lesz...
Jahh és most hétvégén Rebels - Hajdúdorog.
Itt volt aZ idelye...
Hogyan tartod tisztán a hátsó felnit?
Ma elvágtam a Yoshit
Kecsón 1000 Ft/20 perc. Délután 4 ropi, de felesbe mész a gokartokkal (nem baj legalább felgumizzák). Hétköznap alig vannak, hétvégén is csak páran. Pálya jó tanulásra, majrécsík koptatásra. Viszont végig kettesben mész, nincs váltás, csak döntögetés. Speed-el kb 46-43-as köridő már jó, nakeddel kicsit több...Nekem nevetséges 56 Bukótér nincs, de igazából lassabb, döntögetősebb pálya. Büfé olcsó, társaság jó. Oda én is megyek, ha szóltok, h mikor mentek.
Hali

Még vizsgázok a héten, hétvégére végzek. Tombland szombatig eldől hogy, milesz legfeljebb ketten leszünk. A kakucsi pálya szerintem től kicsi de laikus vagyok a témában. Az esti E-ring nekem sajnos nem jó mert haza is kell mennem /200km/. Még írok.

Üdv.
Hali!
Én sajna nem érek rá ,de miért nem jöttél vasárnap a Hungaroringre? (10500-ért)
Kakucs csak 4000-/délután 13-18 ig.vagy délelőtt 8-13-ig(esetleg hétvégén lemehetünk)
Kecsón még nem voltam,de asszem az 3000-/du
Hello,
Benne vagyok! De esti motorozás nincs véletlen? 18h-20h-ig?
Elvileg arra esélyesebb lennék...
Sziasztok!
Jövőhéten Hétfőn (azaz juni 28.) nem lenne kedve valakinek csatlakozni 1 délutánt az E-ringen? Tudom sokan dolgoznak, de hátha valaki mégis ráérne. Egyenlőre egyedül megyek, gondoltam hátha lenne itt kedve még valakinek jönni. Magam részéről semmi pálya tapasztalatom nincs, de megfogadtam, hogy idéntől minél több ilyen napot szeretnék tartani, illetve 1 oktatás sem ártana, így szívesen látnék 1-2 tapasztaltabb márkatársat :)

Tehát 28. Hétfő, E-ring motoros nyílt nap. Délutánra 11.000FT
Vkinek az ismerőse nem akar venni z750ent innen a fórumról
Köszönöm,de inkább maradnék a Givi-nél!
Szia!
Van egy alább mellékelt verzió a német e-bay-en, 25EUR-ból hazaérkezve! (eredetileg 60GBP az angoloknál!) Csak nincsenek meg a csavarok hozzá.
Nekem ilyen van, ha érdekel meg tudom adni a mintát, nem egy nagy bonyodalom megcsinálni. Szerintem jobb a rögzítése, mint a Givinek.
S tehetsz rá bármit. A fényképalbumomban van egy túra sorozat. Ott meg tudod nézni, hogy az enyémen hogy néz ki.
Sziasztok!
Doboztartó konzolt+platnit keresek! Lehetőleg Givi-t.
2006-os Z750 -re.
Ha valakinek van és nincs már rá szüksége jelezzen!
Köszi.
Egyedi fényezésű púp 20000ft, vagy sport csizma csere érdekel, 37-es vagy 43-as
Sajnos abban én nagyon lötyögnék...
Szia XL
Na és mekkora?
Alpinestars hálós nyári dzseki 35000 csere érdekel
Hi!

Remélem már jobban vagy. Az én szektoromban estél el. Én is csak annyit láttam, hogy egy motor repül fejjel lefelé felém.
Másnap találtam 1 kis kamerát a fűben. Azt a felvételt nem töltötted fel valahova? Szívesen megnézném.
Mihamarabbi jobbulást kívánok Neked és a motorodnak is.

Üdv.
Felénk is, vasárnap is mikor odaértem nem volt olyan pontom ahol nem voltam vizes... a regisztrálós csaj kérdezte is h mi történ... nem akarta elhinni h 140 km-en ár áztunk...