Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gyerekek most 10 perce eladtam a motoromat, úgyhogy mától nincs Z-m egyik szemem sír a másik nevet
Azért ha nem baj ugyanígy írkálok majd ide, meg a következő is kawa lesz igaz zx?
Ááá most nem megyek, sajnos nagyon hóvége van...
Csak, hogy én is állást foglaljak:
S100 a tuti láncspray!
nekem bevált a castrol
Aludjáj már azt holnap gyere Kakucsra!
Mol lánc spray egy fos, 15 km esőben és szép tiszta lesz a lánc.Enuma sokkal jobb volt, többet nem veszek Mol-t.Csak annyi az előnye, hogy kapható a Mol kutakon.
Holnap Kakucs?
Délután?Persze,ha nem esik!
Hali!
Megint szarrá áztam szegedtől hazáig, "péntektől jó idő" kurvára az... Tombland a hétfői pályanapot elúsztatja az eső, szal ennyi, nem tudunk menni, mondjuk én Kakucsba is benne lettem volna, essetleg valami más időpont nem érdekelne valaki(ket)t?
Most kaptam a fülest, hogy idén a válság miatt elmarad a nyár. A volt kormány ellopta a jó időre szánt pénzt. Ezentúl a napos idő feláras extra lesz. Aki nyarat akar az megfelelő pénzbefizetés után kaphat nyarat 1-2-3 hetes csomagokban. Fizetni az ibusznál lehet, a mennyország tourist mellett balra a 3. ajtó ...
üléspúp valakinek,csere érdekel
Hali csajok!Az idén már nem is lesz nyár ?Itt már megint esik az eső
Én is azt használok
Okéés, egy félét lehet kapni csak? Csak, hogy nehogy a rosszat válasszam majd...
Bona sera!Próbáld ki a MOL-láncsprét!
3.flakonnal veszem nekem eddig ez a legjobb
De csak vékonyan fújni!
Ha hagyom állni akkor nem nagy gáz van a repsollal és a másikkal sem, de annak nem jut eszembe a neve most, a hondánál vettem legutóbb...
Még jó, hogy eszembejut... le is megyek gyorsan befújom, hajnalban meló...
én 7 éve keresem.... azt tudom mondani, hogy mi nem vált be . De régen a castrol jó volt nagyon.
Na ez már tényleg jó ár. 4 hete vettem fényezetlenül a gyárit bontóból ennyiért.
Majd megnézem... Bár inkább a láncsprével van bajom, abból nem sikerült eddig megtalálni az igazit...
Ez az ár is csak ma érvényes
Lassan tefogsz fizetni hogy megválj tőle
15000-ért eladó az üléspúp.
Na ja, a púp nem túl kényelmes
mert most már nemigazán motorozok egyedül
Szia!
Ha már ilyen frankón van fényezve, szinkronban a motor egészével, miért adod el?