Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hmmm... Nekem a Hringen simán bírt 2 órát is... elől...
Kiskunmajsa 11 óra szikrázó napsütés Befújom a láncom és ha marad kettőig az idő talizunk Mógyoródón
Mostanában nem hiszem hogy kimegyek,majd egyszer valamikor.
Vmelyik Kawás esti motorozásra igazán kijöhetnél vele, és pont tudnál a Gyapival jönni menni, mert ő meg Baj-ról jön.
Tényleg Gyapi mi a helyzet? Javulgatsz? A motorral hogy áll?
ha erre jársz tatabánya felé akkor megnézheted
igen kész van,tegnap mentem 300km
Megnézném! Tök kész van a mocc?
Nehogy azt hidd, a kecso kis pálya jobban eszi a gumit mint a Hring! Tapasztalatból mondom
Azért azt ne feledd, hogy sokan közülünk családosak. És bizony nekik is kell programot szervezni. Meg válság is van. Így valóban nehéz összerántani mindenkit. Nekem pl. a feleségem vasárnap is megy dolgozni. És én maradok itthon vigyázni a kölkökre. Neked még könnyű. Ráadásul a párod is imád motorozni. Szerencsés vagy. De később már neked sem lesz olyan könnyű.
Élőben sokkal jobban néz ki mint a képeken
Ma voltam kecsón a go-kat pályán. Háát a road attack nem pályagumi arra rájöttem. Szétnyírta az oldalát és első etap 18.percében, második etap 13. percében ment el a tapadás. Kéne egy sportosabb, gumi, eddig nem merek felmenni nagyobb pályákra. H-ring szétnyírná 10 perc alatt. De ha jó lesz idő felmegyek hozzátok, mert csak pofázok itt, de még nem is találkoztunk.
Ha időben visszaérek Pestre, akkor én is megyek
Ott nem fog, csak el kell indulni. Mindkét kawa nap nagyon szarul nézett ki, de a pálya tutti volt. (kis túlzással).
Akkor első osztályú, mi is kb akkora érünk oda csak ne essen
Ott leszek, mikor érdemes érkezni, négy negyed öt?
Többiek
Nagyon helyes
Én is megyek
közbe megtaláltam, azért köszi
2010 június 20 (vasárnap):
Vasárnap Esti motorozás 17,00 – 20,00-ig. Két csoportban, 3 x 20 perces pályára lépéssel, a végén utas motoroztatással.
Na az király remélem nem leszünk sokan! Ezeket az infókat honnan szeded
Én is. Mivel két csoport lesz, így 10500Ft nem 13500.
Jó h szóltál! Akkor ha idő engedi 4 után ott leszünk!
Megyek, ha az idő engedi. Változás van, nem 18-kor kezd, hanem 17-kor. Előre regelni nem kell.
Én még mindig benne vagyok egy spontán Szlovéniában. Legutoljára úgy emlékszem h. ebben maradtunk