Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pedig jó lett volna.
Holnap ha jó idő lesz Hring 6-8ig esti motorozás! Aki akar jöjjön ki!
Csaó!
Nem valószínű,hogy lessz Garda túra,mert mindenki visszamondta(ezen nem lepődtem meg )
De én valahová szeretnék menni ezt a csapatot nem igazán lehet összehozni sajnos ezt tapasztalom
Hello! Panyo! Agentbulu! Mikor találkoztunk, beszéltük azt a Garda túrát... Vmi fejleményt tudátok mondani? Köszi!
Szia össze raktam a vasat majd holnap teszek fel képeket
Holnap jön valaki Alsóörsre?
Szintetikus 10W-40 tökéletes neki. Lehetőleg Castrol, Repsol vagy Fuchs
Összeraktad már a vasat? Hogy áll?
Sziasztok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni. Milyen olaj az optimális egy zr7-be?
Köszi előre is!
3 napja lett lakkozva
ez tükrös? vagy mi?
Üléspúp eladó 20000ft
Szia, a helyzet az, hogy valamit már tudni is kellene
Vigyázz az ilyesmikkel nekem közel 6 hónapba telt a teljes felépülés egy ilyen antibiotikum kúra után, azóta én nem nagyon szedek gyógyszert, pedig apu orvos. Ráadásul abba kellett hagynom a versenyszerű sportolást, pedig épp felszálló formában voltam...
Bármit megtanulok jó pénzért.
Most kihagyjuk a HD fesztivált, mert rossz az idő és én papírkutya vagyok. Ráadásul meg is betegedtem és oilyan antibiotikumot kaptam, aminek a mellékhatása kizár mindenféle járművezetést. (pl. szédülés, éjszakánként, rémálmok, rossz alvás, hányás, hasmenés, gyulladt száj, íny, stb.) Pedig csak torokgyulladásom van.
Hát, tegnap jött a végső döntés, ez van...
sziasztok.
Segitseg kellene ,megpedig megmostam ugy rendesen a motort, es szerintem a riaszto kicsit megazott,azota erdekes dolgokat csinal,ill veszvillogot kapcsol be,(eleg zavaro)na most ha egyzserüen leveszem a az aksirol akkor gondolom mar nem müködik?
a riszto könyvebe semmi nincs.
Hát jah, welcome to hungary. Én egyszer egy saab/chevrolet ?/suburbannak néztem meg az árait és asszem kint olyan 8-9 itthon meg 15-16 volt. döbbenetes. Nagyon szép a motorod, holnap is azzal mész?
Azt nem tudom, mindhárom (a mieink) az USA-ból származnak. Egyébként az a vicces, hogy havi 280 USD részletfizetéssel lehet ilyen motorod ott. És az nem oltári nagy összeg. Még az anyukám is tudná fizetni. Pedig Ő nyugdíjas fodrász.
Még nem, de hétvégén valszeg behúzok egy Spyke Steel Air-t.
Igen, eredetileg így hangzott volna a mondta: "Túl késő hál' istennek!"
Hát a tegnap kicsit összevisszára sikeredett, végülis odajutottam egy haverommal a fagyizóhoz, de kocsival, Panyoval pont egyszerre értünk oda. Eddig én nem ismertem ezt a fagyizót, mert igazán nem is szeret(t)em a fagyit (eddig), de ez valami isteni volt, a rizsfagyi az nagyon komoly . Nekem a jövőhét már lightosabb, szóval bármelyik este jó.
Vettél kabátot?
De te utálsz programozni
Gurultál tegnap a többiekkel? Jövő héten mehetnénk Szetendrére a Te ötleted nyomán, esetleg egy Dobogókő kitérővel. A kameratartót meg vedd meg előre és akkor majd csak veszel kamerát is
Huh ezek szépek nagyon. És mondjuk kint nem is drágák, itthon mennyibe fájna mindennel? 7-től?
Itt a honlap. Rögtön az elején az aktuális árakkal.
www.indianmotorcycle.com