Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kicsit át lett hajtva úgy sokkal jobban nézz ki! majd a hétvégén letesztelem milyen, meg láttam neten is hozzá ugyan oda fémből de olyan drága volt h inkább maradt ez
oksa, köszi
fékolajat ti mennyiért cseréltek?
Köszi a képeket!Kiindulási pontnak jó lesz!
Majd még én is törpölök rajt mi lenne a legjobb megoldás!
Van raktáron!
láttam olyat is aki ugyan ide csinált fémből,(ugyan erre a rögzítési pontra) csak arra nem volt időm ha ez beválik marad ez, ha nem akkor majd lesz valami más
ilyen lett, ez még márciusba
most már kicsit be van fordítva jobban nézz ki már, de arról csak köv héten tudok képet felrakni,
Köszönöm a dicséretet,persze hogy olyan lesz,de az még nincs kész ma fejezi be.
mennyi idő míg megjönn? vagy van raktáron?
nem olyan mert nem az oldalára van hanem, a hátuljára
pl mint gsr 600 csak bőrből sztem fasza és 10 perc alatt kész
és az egyik kezével abba kapaszkodik a másikkal meg át ölel
BRUTÁLIS!nekem nagyon tettszik! a sárvédök is hasonlóak lesznek?
Vmi elektronika. Amihez a túlképzett, jól felszerelt helyi szerviz nem értett, vagy csak trehányságból nem tudta megoldani.
De még mindig nem árultad el mi baja lett...
Már elsőben átvettük 6 nem egyenlő 7. K7 és K8 a rokontípus.
Illetve még vess egy pillantást a Z lengővillájára, kerékfelfogatására (sasszeg), vagy számold össze hány dugattyú van az első féknyergekben.
...Steelhorse barátunknak volt egy kirohanása a Kawákról, nem dicsérte az új Kawákat.
Az viszont lehet, hogy neked csak a naked jön be, mert nincs rajta annyi műanyag, de a naked-eken is egyre több a műanyag. FZ6-on alig, új Z-n több, Hornet-en még több...
Nekem egyre jobban bejön a Triumph/BMW irányvonal kinézetre, de észérvek alapján burkolt lesz a következő. =-nem kell ceruzahegyező méretű lyukakból bogarakat takarítani.
Ülj fel K7-re is! Peace
Szia!

8500/oldal
Steve Isten Éltessen!
Köszi jövő héten csütörtökön rakom össze,majd rakok fel képeket akkor is.
Igen fasza! Egyben is biztos nagyon fasza lesz!
olyasmi a kapaszkodód mint a 750S-en? valami tényleg kellene nekem
hello
ilyet mennyiért tudsz brembo road/ racing? 04 es z750 hez
köszi de az most sok nekem
8500ft/pár Brembom van raktáron
Mielobb kijavittani es vissza az utcara!
szééép!
Pár kép a vasról jövő héten rakom össze
Srácok, előbb volt szerencsém kipróbálni egy 1000-es K6-os gixxert, egy dolgot tudok róla mondani: aztabetyárkurvaéletbe
Még 4ben olyat tol mint a Zé 1ben.
De nem kéne, kényelmetlen (mondjon bárki bármit--gaga), fűt mint az állat és egyáltalán nincs meg benne az a precízség, mint a Kawába.