Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello! Mennyi most a napi ill havi autóályadíj nekünk?
De jó dolgod van.
Na majd ha itthon vagy,szólj, aztán guruljunk egyet.
Na olyan messze nem jársz a dologtól, mivel június 4-én (már mint BMW tulajdonos) megyünk gyárlátogatásra a Berlin-Spandau BMW-üzemben, ahol a kétkerekűek készülnek. Az attasé-helyettes szervezte.
na hagyjuk ezt a túraplexi dolgot, jó?
olyan csúnyán mentél el mellettünk a 710-en, hogy majdnem sírva fakadtam pedig ÉN elég kicsi vagyok, rá tudok hasalni a tankra rendesen
gyanús volt csak nem öltözteted rózsaszínbe a motort
Jut eszembe, a 8OOccm sor kettő is jó lesz vesekőre...
Ja az utasülés szerencsés, általában egy vékonyka csíkot raknak oda, ez a fajta meg elég kényelmes, az első szériákon ilyen volt, meg az ajándék akra...késöbb már azokat sem adták hozzá. Kaptam hozzá egy túraplexit is, de azt leszedtem, mert pont a fejemre verte a szelet....természetesen egy normál pilótának pont átdobta volna a feje fölött.

Ez mekkora, napra tudod mikor gyártják le, ennél már csak az lenne a jobb, ha bemehetnél adogatni a csavarokat.
Nagyon jó az utasülésed, így vetted?
Mondjuk a fehér-piros keményebb lett volna, azért ez sem rossz. Ráadásúl akrapopóval... Tudsz élni.
Tounot vettél Te moslék, meg fogsz dögleni...
Viszont nem lesz veseköved és prosztatának is jót tesz.

Az enyémet 18-án gyártják le, 26-án van a kereskedőnél. Terv szerint június 2-án veszem, mert 26-án megyek haza orvosira és elbeszélgetésre.
Na mi van már a motorral, mikor lesz? Én már cseréltem.
Hello!
Na ezt jó tudni a Motullal kissé akadozik a váltó azért is gondoltam mást teszem most bele....
Ja és az olajjal lehet ám erőszakoskodni kicsit, nem kötelezhetnek arra elvileg, hogy az övékével kell megcsinálnod.. Csakis akkor, ha + garanciát kapsz a náluk való szervizelésért.
Én ehhez az olaj dologhoz úgy álltam, hogy gyárilag nekem Repsol volt benne és én azóta csak ezt használom. Lehet nem ártana semmit a típusváltás, de az enyém ezzel fog menni amíg nállam van.
Keresztlänyom bujkäl
Elötte meg h Ö miert nem motorozhat velem egy kis kört..
Finom dolog a Repsol, teljesen más lett a váltó.
Koszonom, kozben talaltam ezt a cimet:
http://www.biker-world.hu/
Ok tudtak segiteni a bajomon.
Szeva!

Kösz Teebee!
Hát nem tudom megkérdem őket olajat vihetek-e, rem igen mert olcsóbban tudok netről....olajból milyet vegyek bele? Most Motul 5100 4T van benne, de jelenleg van akcióba Repsol
ha kiszedted már nézd meg a méretét és az alapján is adnak neked,
én jó párat vettem már náluk,
ráadásul veterán motorhoz is ami nem volt a katalógusban,
odavittem az eredetit, tolómérővel lemértük,
és kezembe nyomták az újat abban a méretben
hali
próbáld meg a Pinkmotornál Tatabánya szélén vannak
csodálkoznék ha nem tudnák, és ne lenne náluk,
2-4 ropi között vannak az első telóba, általában!
http://www.pinkmotors.hu/
FIGU
Ez eselyes meretnek tunik, de nem vagyok benne biztos: 41*53*8/10,5-es
Sziasztok!
2005-os z750s elso teleszkopjaba milyen szimering kell? Jopar uzletet kerdeztem, de nem tudtak segiteni, mert se z750, se z750 nem szerepelt a "katalogusukban! (kb ennyit a motoros boltokrol.)
Koszonom a segitseget!
Szeva!
Olaj (ha Te viszed) ~9 + olajszűrő ~2,5 + 1óra munkadíj ~6 píz.
Picit odaolvadt cipőtalpat részben hővel próbálnám meg (ez ugye adott motorozásnál, vagy van hőlégfúvó), illetve a dob anyagánál puhább, felforrósított fémmel (pl. alu) leszedni a javát. A maradékot vmi műanyagot oldó anyaggal, persze a motor erre kényes pontjainak vaskos rongyrétegekbe temetése után. Felverődést úgyhagynám, mert ha nem, akkor a dolog legvégén az egész dobot kellene polírozni, az pedig sok idő=pénz (nem kívánt rész törlendő).
Szerintem a lánya.
Mire gondolsz?
Melyik kepre?