Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pontosan ezen vitaztam a haverommal,h szerintem is a cbf 1000F az uj C-es Absel sokkal jobb valasztas.Mellesleg a feher ABS-el 2.69mill.Mentem egyebkent vele,engem elvarazsolt,csak akkor mar a Z megvolt.............(no komment)
Bocs! És ha szükségem lesz vmire, kereslek!
Milyen meglepő, hogy naked motoron nulla a szélvédelem!
... es nem kell fizetni a franchise jogokert, meg nevhasznalat, stb..
Hali!
Ha mar szelvedelem lenne rajta, akkor azt CBF1000F-nek hivnak.
Szia! Nem vettek el semmit én álltam tovább! Hollandiából egyenesen jön a motor, alkatrész! Minek üzletelni a Dmc-vel mikor sokkal jobb beszerzési forrás van. Gariban meg azután ugyanúgy tudok segiteni! Ha bármi alkatrész vagy kiegészitö kell jó áron szólj nyugodtan!
Én most kértem árat 12-es szervizre és szintén olyan 20 körül mondták nekem is, és csak alap dolgokat kell megcsinálni rajta, nem azt a sok mindent amit a szerv.könyve előír.
Ja és elfelejtettem mondani, hogy én csak azért viszem márkaszervízbe, mert többet ér a 4 év garancia a motorra, mint hogy valami gebasz esetén saját zsebből csengessem ki az árát.
Én ha jól emlékszem, úgy 20-22 ezret fizettem érte. Csak a szokásos dolgok: olaj+légszűrő csere, lánc utána állítása. Pécsre vittem a Steelhorse-hoz, de idén már Szombathelyre viszem, mert olvastam, hogy a Zsoltitól elvették a márkaszervíz jogot és a garanciális javításokat már nem végezheti. Egyszer vittem Pestre a Bing-Bang-hoz is, de dupla áron dolgoznak
Szevasztok!

Érdeklődnék hogy ha valaki nemrég volt 12 ezres szervízen az mondja már meg kb. mennyi pénnzt kérnek érte! Ja és miket cserélnek? Amugy mindenki szervízbe hordja olajcserére is a gépét, én azon gondolkozom hogy itthon lecserélem....
Használd kérlek a "válasz erre" gombot
amúgy mi az a furcsa színű dolog a fotódon
A véleményem ezzel kapcsolatban,h a Z1000 egy kiváló
motor lehetne,ha ezt a szélvédelmet kiküszöbölné valahogyan.
Mellesleg 3milla az ára.
Szeles az már 160-nál is,ne kell a 240
merazmenőő
Teljes mértékben osztom nézetedet...
mi olyan 11 felé értünk oda asszem
Sose értettem minek 240-el menni egy csupasz géppel. Vagy ha annyival megy az ember, akkor utána minek panaszkodik a szélre?
Szevasz Janika!
Mikor voltatok kint?
Mi fél kilenc körül ,én csak az ezredest próbáltam ki mert siettem vissza a citás gokartozásra
Nekem csalódást okozott a fék és az eleje szuper jól kanyarodik,de a többi
Több erőt vártam tőlle
Szélvédelem 0 ,hiába hasaltam le 240 nél már majdnem úgy lobogtam mint Károlybácsi Frakk után!
Asszony lábát törte. Nem jó a ma, sajnos.
Ja és szomjan döglessz, mire megkapod. Bocsi csucsu papa
Megnéztem a neten, hát szerintem zeneileg nem az én stílusom...
Nem kell kérni. Ez a munkám
Egyszer majd meglátogatlak, és akkor is így fogod dobálni az üvegeket, ha szépen kérlek?
Próbáltam hatni a főnökömre, hogy napos idő esetén bejövök reggel 6-ra és akkor kettőkor szabad lennék, de mivel csak 7 hónapom van nála mielőtt saját irodát nyitnék,ezért kibaszból nem engedte, pedig tavaly is volt róla szó, és akkor engedte. Sebaj, ott vannak még a hétvégék, csak ne essen az eső...
Margitsziget chachacha terasz