Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem 253 volt, szét is nyílt a hátizsákom, ami a hátamon volt, így elhagytam mindent az M3-on, de a nagy szél és zaj miatt csak Pest előtt vettem észre
csak szépen sorban de a héten tényleg sort kéne keríteni rá mert mindig csak ígérgetek
Se fagyi, se süti, se kávé?!? Szépen vagyunk...
Plecsnit a homlokodra hogy buggyant vagy
Óra szerint egyszer 257 kmh. Mondjuk nem negyedikesben. Én nyertem.

Mit kapok?
2008 Kunmadaras végsebességmérő emlékversenyen óra szerint 234 km/h mentem, ami a valóságban 223,8 km/h volt, és mindezt 1500 méteren

én óra szerint 258at mentem már vele... akkor ezután tudtok viszonyítani, hogy az a valóságban mennyi is lehet...
Na akkor még én is menő voltam
aztán mikor lelassultam, kicsit elfogott a félsz , mert tényleg elég rémisztően lelassult a világ 120-nál kedvem lett volna leszállni, mert olyan lassúnak tűnt
egyszer elég volt kipróbálni
perszeee egész biztosan csalnak az órák, de biztosan nem többet, mint az autóknál
tény, hogy szerintem ez s nagyon sok és felesleges próbálgatni, mert csúnya nagy seggelés lehet a vége
Ha jól tudom az autóknál és a motoroknál is 160 felett kezdenek el csalni az örák,hogy a "paraszt azt gondolja" fúúú de megyek!
260-nál már akár 20 km/h is kummanthat
Hi, én mex 200-ig küldöm meg a kicsikét!Minek kínozni...Ha sebesség kell felülök egy Hiperbike-ra.
Ja nekem van plexim a kis Z-n és 150 felett kezdek csak hasalni.Addig faszán ülök
szerintem kb 5-10 szazalekot. De lehet vannak itt tajekozottabak is nalam
Tényleg mennyit csalnak az Órák?
A haverom 261 mondott,neki annyit ment a mocija.
Kemény vagy kicsi lány, nekem eddig max 220 volt:)

G
Na igen ezt elfejtettem belekalkulalni hogy nektek nincs valami nagy plexitek
Nekem 2006ban 247 kmh volt , de azt hiszem volt, aki többet is kicsikart belőle
huzat van, rángat még a széles kormány is , szóval szerintem nem kellemes
Szevasztok!

Valakinek van tapasztalata a Bridgestone Battlax Bt 010.essel kapcsolatban? Ilyenhez jutottam hozzá első hátsóhoz olcsón kb 500 km-t futott 18 ezerért egy R6-ról dobták le mert slicket tettek fel rá...
Ja a gyári Dunlopb Sportmaxba belehajottam 9200 km-t :D igaz már kilátszott a szövet
egy Z750nek mennyi volt a vege ora szerint?
Mesélhetek?
Ez nem a magyar népmesék.
211láttam amikor váltottam,DE megjegyzem nem vagyok
benne biztos.
nem tudom, de azért mesélhetsz egyből
Sziasztok.
mit megy 4be a masina testvéreim,mert én ma szerintem nagy
hülyeseget láttam...?
Azert meg ennek utana olvasok alaposabban.
Szerintem óvatosan a lánctisztítással, a féktisztító megeszi az "O" gyűrűt. Brigéciolból pedig két féle van, én a vizes alapút használtam a felnihez, illetve a blokkra.
Ezt a brigéciolt nem ismertem. Azt hiszem kifogom probalni
Jó estét!
Ki forgalmazza a Mivv-et Magyarországon?
Hello! És mit szólsz egy "tankkifogyasztós" túrához valamelyik hétvégén?
Megbeszéljük hol találkozzunk kb félúton és gurulunk egyet...