Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok.én is próbáltam az új Z 1000,pontosan ahogy Jani mondja,kiváló futómű,isteni fékek,erős motor.
Nagyon jó motor.Szerintem a 3milla ami kicsit sok érte....
Köszi mindenkinek az infókat!
Voltunk Roys cimbivel a Ceglédi tesztnapon
Nagyon korrektek és rendesek az ottani dolgozók én személy szerint az új z1000 és a zx10et próbáltam.

Z1000: nagyon kellemes élmény ért a próba során, kiváló futómű, nagyszerű fékek, no és ami végképp meglepett az a benne lakozó erő, nagyon ütős, egy negatívumot tudok említeni az pedig a szél... szélvédelme nagy nulla, nekem pont az álam alá vágta a szelet, és 2 kilo körül már nagyon nehezen viselhető, a 750em ahhoz képest sportmotor...

az ezredesnél szerintem teljesen rendben van hogy 200 km után eléri a tartalékot.
nekem is olyan 220-30 km megtételétől villog...1x mentem vele majdnem 280at, de akkor egy Papa volt a felvezető fjr-rel és 100-120al mentünk.
sziasztok


2007 előtti "régebbi" z1000 eknek van valami tipus hibájuk, vagy ami elég gyakran előbukkanó probléma? (csapágyak, fék,motorikus,lánc akármi...)
Tulajok megvannak elégedve velük
Szia!
Én vettem Oszitól ilyet, nekem bevált
Somogyból sincs senki? (nem nagyon jött válasz az előző kérdésre)
200 km-nél villog átlagban...de ha fokozod az átlagsebességet 160km -nél is enni kérhet.

Most 260 km mentem nagypapi tempóval és még lötyög valami az alján
enyém 4000 alatt csak akkor jár mikor beindítom és elindulok
...hát amikor "0"-an megvettem és betartottam, hogy az első 600 km-en 4000-ig, majd 1000 km-ig max 6000, na ekkor túlment a 300-on nekem is.
Gyári a cucc, és 8000 lenne + posta...
Sejtem hogy jó arc lehetsz, megnéztem a videóidat Részemről is összefutunk.
Nem tudom mi a vége a dolognak, általában 200 és 230 km között kezdek el villogni, attól függ hogy megyek éppen, és 14-15 liter között megy rá, de egyszer már tankoltam 16,5 litert is.
300 km felett nem hiszem, hogy sokat menne, max pár km.
Hali mindenki!

Ki fog menni esti motorozásra? Már ki kellene mennem. S egyúttal összefutni pár régenlátott arcal.

Amúgy lányok-fiúk vigyázzatok este az utakon. Tegnap a 6-osson hazafele majdnem fogtam egy őzet.

Üdv!
Multkor villogástól számolva jöttem 70km-t hazafelé(rámsötétedett és nem akartam megállni tankolni)de másnap már nem indult,a bokorugróból kellett vételeznem benzint hogy életrekeljen és elmehessek megitatni.
Olyan 15liter körül tudok rá tankolni ha elkezdi a vllogást.
Tud valaki első ülést 05'-ös 750-re? Vagy vmi fasza bontót?
Hello,
Ugyan már még nincs két éve, majd az ősszel lenne...
Addigra áthidaljuk ezt a kérdést
Időpont hamarosan, még várok egy-két dolgot konkretizálódni
én se én max. 280 km tudok, a 300 az álom...
Nekem 200km-nél rendre villog! Szar a motorom, vagy az ezredes ennyivel többet zabál? 360km ? Elképzelni sem tudom, de még a 300-at sem!
Mennyi lenne az ára a tartónak? Ez gyári vagy házi gyártású?
én horvátba autópályán 160as tempónál, villogás kezdetétől leállásig 80 km-ert mentem, épp a benzinkút bejáratánál állt le, és szépen begurultam
akkor is bekapja ámmm a paripa,ha pakolgatom vissza rendesen.
Szerintem nem volt vészes,3,4,5-ben 5000-9000fordulaton jártam vele.Tényleg mennyit lehet még vele villogon menni finom tempóban?
Köszi FIGU mester. Egyszer már összefuthatnánk.