Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igenis, összevágom és máris feltolom ide.
Nagyon köszönöm.
Robis? Cita videód mikor teszed fel vhova?
Csucsu mi ez a düh? Te depressziós vagy? Igen tudom ki a 2 pályázós haverod, és akkor mi van. Mindenkinek meg van a saját baráti köre, mégse szarik a másikra, ha annak más véleménye van, vagy a te baráti körödben lehet hogy így szokás. Az hogy meg lenézed azokat, akik kawa estire járnak, hát megint elárul valamit rólad.
Ja, bocs télleg aszittem, csak Tolnában razziáznak a hék
Kawasaki Tesztnap lesz hétvégén Cegléden: http://www.kawasakicegled.hu/h...
Engem tegnap kapcsoltak le aljasék... azt nem értem, hogy miért nem a közlekedésileg fontos, biztonságilag kiemelt területek (iskola, óvoda, nagyobb áruházak, főutca, sportpálya) mellett mérnek. Engem akármikor lekaptak az mindig egyenes úton elbújva, vagy a városhatár táblánál volt, ahol se kereszteződés, se ház, de még biciklis sem jár. Mit érnek el vele? Semmit kint van a trafi, a hülyegyerök meg a tunyingketösgolfban padlóz a kisváros központjában. Legalább motoron nincs elöl rendszám...
Isten éltessen Robis!
Teee nagy békeharcos !
Országos akció
Akkor arra nem megyek A múlt hétvégén is beharangozták, hogy minden traffi kint lesz, erre 2, azaz kettő darabot láttam a Balaton körül
Köszi Thomas.
Megint lesz egy jénaid, ha Orsi hoz tiramisut. És reméljük hoz. Csucsu pedig bemutatja a győztes kűrt élőben. És talán FIGU is ott lesz megint. Péter is jön? Én biztosan mennék.
Különben pedig Isten éltesse az Öregeket!
Hát már hogyne adnám !
Ha már más alkalom nem jött össze rá, kényszerű vagyok egy újabb partyt csapni.
Sütire viszont igényt tartunk ismét, azt hiszem beszélhetek többes számban , csak legközelebb valami egyszer használatos edényben...
Köszi az infót!
Azt nem hiszem el hogy azóta sem került vissza
de csak akkor, ha visszaadod a jénait :))))
Hello!
Mi ez a vihar a biliben?
Épp most gondolkodok egy sütögetős időpont kijelölésén ...
Már emlegették a 'szárnyas' barátaim, mikor futhatnak össze végre ismét a Kawás csapattal
Nagyon szép a motorod, jól mutat rajta az alsóidom, meg a hűtő melletti is. Ezeket itthon csináltattad? Vagy készen vetted?
Csak most olvasgatok és bevallom, nekem is van fokozatkijelzőm.
Én szintén a saját bénaságom miatt vettem, mert többször próbálkoztam a 7. sebességgel, amióta van, 6.-nál följebb nem erölködöm.
A másik, amiért vettem, az az 1. sebességi fokozat volt, jártam úgy, hogy kanyarba 1-esig visszaváltottam, aztán sikerült is a motorféknek blokkolni a kereket, vizes úton ez kellemetlen volt, de szerencsére nem lett belőle perec.
Ennyire sajnos nem hülyebiztos a fokozatkijelző sem, mivel csak a kuplung felengedése után változtatja az információt, amíg behúzott kuplunggal pakolsz vissza, addig végig azt a fokozatot mutatja, ahonnan elkezdtél visszaváltani.....
Szóval számomra csak "félsiker" volt a kijelző, de azért nem bánom, hogy van. (már nem csak azt figyelemhetem, hanem az üres visszajelző esetleges felvillanását is)

Ui: a plexi pedig csak mutatóban van, ez mégis csak egy naked bike.
Rolko0109!

ebay-ről van a deklivédő, kb 28 eft volt még anno...
link
Nem tudom, hogy min szívtad fel magad. De ha azért mert valaki azt mondta, hogy neki jó dolog a fokozat kijelző vagy a plexi, akkor nem értelek. nem azt mondták, hogy az a jó ha van a gépen ilyen, hanem hogy neki jó. Ez nem okostojáskodás. Ha Te nem tartod hasznosnak, akkor nem teszed fel. Ez mindenkinek a saját döntése. Ezért fölösleges mérgelődni. te is tudod, hogy kedvelünk téged, sőt akár még szeretünk is. Ez megmutatkozott, amikor elcsaptad az autóst és aggódtunk érted, és veled örültünk amikor bajnok lettél. Tehát senki nek akarta rád erőltetni az akaratát. Mindenki szabadon dönt mit csinál. We love you baby!
Tájékoztatásul közölném hogy nem a z fórum tagjaira szarok magasról, hanem azt érthetetlen pöcsfejekre. Ha nem volt elég nyilvánavaló. De úgy látszik nem vagyok idevaló.
Kicsit elég a sok okostojásból, ha gondoljátok szívesen említek neveket is de nyilván, sokaknak fájna az igazság. Én vagyok a hibás mindenért elnézést kérek.
Köszi bivaly, ez jól esett. Bíztam benned.
PEACE everyone!
Szép álmokat!