Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Több műszakban kell dolgozni és a probléma megvan oldva
Ez igen apám nem semmi... Basszus néha követni nem tudtam, úgy dobáltad. Szóval italt adsz.... és merre? Pest?
És mit dolgozol? Ételt vagy italt hozol, vagy szállást adsz a fáradt vendégeknek?
Semmim nincs viszont szoktam dolgozni

Mondjuk így
De Csucsu, így nem tudok elugrani hozzád motorral, hogy egyek-igyak egy jót. Mid van? Étterem? Cuki? Kricsmi?
Ez nekem és a többi vendéglátósnak van kitalálva. Sajnálom
Üdv mindenkinek. Miért van az hogy munkaidőben süt a nap, délutánra meg elromlik?
szívesen
a biztosításról jutott eszembe
haverom most volt itthon Dániából de inkább nem írok semmit,
Halkan jegyzem meg, hogy ma kötöttem meg a biztosítást a bömbire és már vettem neki bukógombát. Még halkabban, hogy minösszesen 127 EUR-ba kerül az éves (8 hónap) kötelezőm, cascoval együtt (150 EUR önrész), mert itt az élet "drága" .
Add fel! Nekem is kb. 2 hónapja jött meg az eszem. Azóta gmail .
Jah, és mégegyszer kösz FIGU a tippet !
azt se értem, miért van neked frímél
manikűrösnek készültél, igaz?
Rohadjon meg a frímél, holnaptól áttérek a Gpont mailra:), vagy yahoo.........
Úgylátom folytatódik a Megasztár-válogatás, szarom össze magam
Foggal ...
Amúgy meg bármilyen pakuraszármazék oldja a cuccot a csőről, sőt van direkt kátrányoldó spray is. A titkos fegyver ide is a vízbázisú brigéciol lehet. Lekened vele, aztán jöhet a flex.
azt a jóindulatú mindenedet
körmöt mivel szoktál vágni
Szia!

Amikor én vásároltam, nem voltak vmi vásárlóbarát hangulatban, otthagytam 240ezer forintot, aztán nem kaptam semmi pluszt. Olyan szempontból érdemes benézni, hogy sokkal több minden akciót tapasztal az ember személyesen, viszont a nagyon lenyomott cuccok abszolút mérethiányosak.
A 40ezer forintos berik versenykesztyűből 3000 km után kikandikált a fuck-os ujjam, valamint kopik mint állat, asszem odapörkölöm nekik.
Flexel
Köszi, közben megoldódott. Itt ez is olcsóbb...
Anno én ott vettem a bőrrucimat, 150-ért árulták, lealkudtam 145-re, meg kaptam mellé egy vesevédőt meg egy cipőt
Hali!

Mennyire dolgoznak fix árakkal a Superzone-ban? Mert az egy dolog, hogy egy nagyobb értékű számot áthúznak, és egy kisebb értékűre cserélik. Berik gúnya érdekelne...
1000 Gixer 2.-ban megy ennyit!
Persze az nagyobb, más fajta, sallala...
Boszorkánysors...
Milyen dolog ezm kérem szépen? :O
Az ember lánya elmegy egy kis továbbképzésre és már meg is égetitek? :)))