Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nagyon köszönöm.
Nekem 200km után villog elég éhes a kicsike,de kárpótol a teljesítmény
Mennék én de kötelező konf-ra kell mennem, de beszéltem velük vannak akciós cuccaik, és rendes a srác nagyon.
Gyerünk !
De de annyi volt az,tavaly barátommal(Bandit1200,nemsokat motorozott még vele,elsö igazi nagymotorja) kimentünk Magas Tátrába,ö tartotta kb. a 110-et én meg nem akartam elhagyni sehol.Az elsö párszáz kilométeren majd meg őrültem .Elsö nézelődős túrám volt(már mint a tájat is láttam,nem csak az utat figyeltem),meg lehet az utolsó is .
csa Csucsu koma
nem tudsz aludni, vagy Rejtőt olvasol
ez olyan Vanek uras
hali
ne szórakozz 360km
akkor a felén toltad
nekem 300 fölé sose ment egy tank,
és akkor már minden kanyarba dadogott
Gyorsan hozzáfűzöm, hogy nem azt írtam rátok vagy rád szarok, azért a szavakhoz annyira értek, hogy butaságot ne írjak. De szeretettel elfogyasztok egy málnát veled bárhol, hogy megtudd milyen is vagyok igazából. Azt hiszem azután nem fogsz félreérteni semmit.

Arctalan szar cset fasz. Ezért utálom.

Maradok tisztelettel
paranoia.hu

senki sem dühös. ilyen vagyok. aki tudja, az jól tudja.
Körfa akkor adhattad neki rendesen ,olyankor kéri a zabot a paripa.De a forditottja is igaz,ha finomkodsz vele közel 300felé kezd villogni (mondjuk velem ez egyszer történt csak meg,360nál tankoltam rá,de az elötte lévö fél órát imádkozással töltöttem találjak már egy kutat).
Az idomokat Gyapi készítette, az újabb Z-nek a hűtő, illetve alsó idomjai...
Z.
Hola Senior!
A jövőhetem elég zsúfolt, te vmelyik nap eltudnál szabadulni már 5 előtt, mondjuk 4kor?
holnap megy vki a tesztnapra
hali koma!
isten éltessen, és a párt
kapasd be lejtmenetbe is
csak hogy össze tudd hasonlítani
Na végre, van mire inni! Sok boldog mindneket!
Van ugyan egy R1-es haver,akivel megyek általában...(de CC felett lemaradok...nem szép dolog a kicsit bántani )
Hello!
Siófok környékéről kawások jelentkezését várom,akikkel együtt tudnék gurulni...
Isten éltessen!
Jesszusom mi van itt a forumon csak nehogy vérfürdő legyen Tamáséknál
mindig csak a süti de még meggondolom, hogy mit viszek, mert ha az is ott marad ... mennyi is, közel két éve
na csak mondjad az időpontot, én meg keresek addigra valami eldobható, egyszer használatos edényt
Köszönöm. Annyival elgedett lennék.
Ha már Hring :-)
Sziasztok..
160km mentem ma hegyre es kitankoltam.
Hegyi menetben igy bekapja?
Szia FIGU!
Elképzelhető.
még ugyan ennyit legalább Robis