Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hmmm...a fórum 95%-ának már van fokozatkijelzöje...
A többieket kötelezni kellene rá...
Robis? Van ötleted?
A következö napirendi pont pedig lehetne a plexi...
OKsi, akkor megpróbálok kicsit alkudni belőle, hátha sikerül.
Úgy tom h fix ár, valamenyi rész az állambácsié valamenyi meg az elvégző cégé, lehet h azt a részt el tudja engedni neked
A a fehér motoron lévő púp az ugyanaz mint a feketén, csak lefújtad más színre, vagy változtattál is rajta? 2005-ös is jó, ahogy látom a tied fiatalabb...
Ja fent van a kijelző, nekem tetszik, szoknom kell, de jól működik. Kicsit kb 2-3 sec-et habozik váltás után, de inkább meghajolok az előttem szólók előtt és az utat nézem "Hasznos kis szerkezet."
Köszi. Csütörtökön tolom be, és kellett vmi viszonyítás. Ha haver a cég tulaja engedhet belőle, vagy ez fix rendeletben rögzített ár?
Vigyázz a szádra Te gyerek, mert a sarokba térdepelsz!
direkt nem akartam így írni fater....
Milyen buli? Motorral lehet menni?
kuncogjá csak .szervezzek bulit?aaaz megy
ne árujjad má el mindenkinek...
csak szervezzed meg azt a múltkor ígért mulaccságot , hogy legyen min részt vennem
pünkösd előtti csütörtök-pénteken szabin leszek, addigra kitalálhatnál valamit
mindig csak az agresszió a lányoknak meg nem mersz köszönni
Púpom van,ugyan nem a gyári,de olcsó 8000 ft.
adom a jobbot... örök! namajdaztánmég mutatok jó R&R-okat!
Ford-nak igaza volt , de ma is üvöltött hazafelé Axl úr hadd tudják meg, mi a Zene
én csak simán megszöktem a munkahelyemről
magabiztos kissrácnak beillett volna egy térdre rug, jobb gyomor, bal fej kombi
Fairlane is megmondta hogy megölik a rákenrólt!
Ma is odanapolódtam...
minek nézted meg
Mizu Husi
atyaúristen
gyapi mester készít. Jó áron és szebbet mint a gyári. ja és három fajtát is. Az adatlapomon a profilképen egy ilyen van.
neked is van ilyen szarod baszki, mit nézelődöl a műszerfalon motorozni kéne, nem nézelődni
ezért nem vagy te elég gyors
...amúgy aki kifúrja a fejidomot, hogy egy plexit rakjon a zére az hajlamos lesz mindenféle kijelzők telepítésére és egyéb galád dolgok elkövetésére.

Közben pedig lemaradok olyan fontos otthoni dolgokról, mint a Megasztár 5 válogtása.

na itt ledobta az agyam a http://youtu.be/tg68VorNNBA 5 válogatás[/L]
én a GiPro-t vettem az Agonál, a hátsó ülés alatt rádugtam a gyári csatlakozóra és kész is. meg 2x3 cm.