Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez a kütyü a mai napig is 18 000 Ft. Ha személyesen veszed át. A berakás, meg mondjuk 30 parc, mert a kábel elvezetése egy kicsit melós. De a bekötést egy 5 éves is megcsinálja.
http://www.prop-tech.hu/
Idézet:

"A modul ára: 18 000 Ft.+ postaköltség

A fokozatkijelző a kábelkötegbe csatlakoztatva mutatja az aktuális fokozatot. Működéséhez nem kell forrasztás, veztékvágás.
Az OBD fokozatkijelző az alábbi típusokon működik:
KAWASAKI:
cikkszám: GPKOBD1
ZX10R04-05*, ZX10R06-07*, ZX6R 03-06, Z750K3-K6, Z1000K3-K6, ER6, Verzys, VN900 07-,ZX12R 03-04, VN1600 05-06 EU piac, VN2000
cikkszám: GPKOBD2
Z750K7-, Z1000K7- "
Szia
Pontosan ilyet néztem en is,azert nem vettem meg,mert itt a gyerek 19.900ért akarta adni,es Ő tette volna bele 3000ert.Nekem ez a 3rongyos szitu nem tetszett.mellesleg ezek tényleg 20ba vannak?
A következő motoromon is lesz fokozatkijelző, de attól még én is faszagyerek vagyok ám! Kell az!
Valakinek ilyen finomság?

http://www.kepesmotor.hu/fek_k...

Radiál 19x20 főfékhenger, anód-alu karral + kuplungkar Z1000-hez.
16,5cm-es két-, háromujjas karokkal.
750-esek is bevállalgatják de ott le kell cserélni a kuplungkar konzolját a hirdetésben felsorolt típusok valamelyikére.
Ja, mint amikor elcsaptak. Igaz?
Amúgy tegnap nem járt valaki Kiskunhalason, este 7:30 körül? Narancssárga Z volt. én meg a Grande Blue-val voltam:) na fasza már nevet is adtam neki. Innen Bács megyéből van valaki a fórumon?
Ez mondjuk igaz.
Akciós 37000 helyett 26980ft
:) kereszteződésbe bekanyarodásra gondoltam, ott azt érzem, hogy hanyadikban kanyarodok, de néha elbaszom, de rendesen, és kurvára nem akarok kanyarodásban közben lefulladni, hörögni, meg rángatni, meg bénázni. Kanyar előtt ránézek, bepakolom, és suhan. Na nekem ezé kell... me nem tok számolni, nem szégyen az ha nem profi az ember...:) Amúgy hasznos, ez olyan mint az abs. Nem kell szinte 100-ból 99 alkalommal, de az az 1 alkalom qrva sokba kerül :D
De ott nincs ellenfél

Gatya teleszaladna mögöttem gyerekek
Én lehet, hogy benne lennék, de még nem tudom, hogy mennem kell e a kölökért.
Ezt csucsu úgysem érti, mert csak a városban krúzol vele.

Amúgy szeretjük a "kis bármixert".
VISZONT!

Péntek délután most én "szerveznék" egy rövidebb kanyart valamerre.
Egy abszolut laza Szentendrei lazításra gondoltam.

Kinek lenne kedve, és mikorra tegyünk a témadást?
Én ez a sport kesztyüt 14990ft adom!(nagy kép) a kis képen lévöt 9980ft
komolyan nem érzed hogy hanyadikban kanyarodsz? :D

Imádlak titeket, azt vesztek amit akartok, mit bánom én.
Igen!
Két hatos csavar van annak ára 230ft és 4 patent fogja a fejidom takarót jobb-ball oldalt az 230ft/db
Jó reggelt. Huh nem hittem volna, hogy egy ilyen parázs vitát robbantok ki. Mindenkinek köszönöm a segítséget, meg a fényképeket. Már meg is rendeltem a Prop-techtől. Nekem tutira hasznos lesz, még a régi vasra is akartam, de arra nem sikerült. Ahogy látom nektek is hasonló okokból van... Én is szúrni akarok néha 6 után, ami egyedül nem baj, legfeljebb kicsit megszakad a gyorsulás, viszont utassal ismét egy sisakkocc :). Városban meg néha 3.-ban akarok kanyarodni, mert a szűk utcákban nem tudom, hogy felváltottam-e 3. v 4.-be vagy nem. Felszoktam mert a sportdobbal (mindegyik) mocinak bántó hangja van a külvilág számára városban és hááát kisvárosban élek, fő az együttélés. Amúgy vett már valaki akciós Kawás cuccokat? Papp Lacinál voltam tegnap, de nála nem volt semmi...
Jó reggelt Mindenkinek!
Gratula minden új Z-s-nek itt a fórumon!
A fokozatkijelző szerintem is nagyon jó kis cucc!
Még tavaly vettem,de egyáltalán nem bántam meg!
Akinek tetszik,és úgy érzi kell neki annak én is csak ajánlani tudom!


Itt felénk a pusztán nem sok hasznát venném annak a kütyünek,és elég drága is
egyetértek, és teszteltem... a mecsekben is működik
Megpróbálom.. na sz.al egyik amikor mégy egyenesen és húzgálod föl 7.be
A másik amikor mégy a mátrában,bükkben,stb. és csavarod neki mint ökör,úgy támadod a kanyarokat mintha az életed mulna rajta,ez történik 2,3,meg 4.ben,jön a kanyar féktáv kapcsolsz vissza egyet, kettöt,csak nem mindegy hanyadikból(mert bizony nem emlékszel mennyibe is voltál,10-böl9szer igen,de most nem mert az utolsó 5percben váltottál kb.min.50-szer) ha magasabb fokozatba marad nem lesz motorfék tehát féktáv megnö,ha kissebbe mint gondoltad akkor táncot jár a fara,ami ugye nem probléma ha van ha van kifutópálya,csak most épp kanyar jön,...na ilyenkor egy pillantás magad elé és ennyi
A fokozatkijelzö az egyik legjobb dolog amiért pénzt adtam ki ,akinek van és bevált az tudja miröl beszélek,akinek nincs annak meg hiába magyaráznám..
Nekem is ilyen a rennncámtáblatartó,és valóban saras leszel tőle elég ha csak az út vizes .
Ne dumálj Te kis "Magyar Bajnok" , inkább azt mond meg mikor gurulunk egyet mint régen.