Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

áááá, csak be van cigerettázva...
Ami jó neked az nem biztos, hogy egészséges.
Sör, Jager, szex gumi nélkül, stb...

Ugye Janika
2. Motorkerékpárok előzetes eredetiség-ellenőrzéséért fizetendő díjak:
a) 500 ccm hengerűrtartalomig >> 15 500 Ft/db
b) 500 ccm hengerűrtartalom felett >> 17 000 Ft/db
Nem picifiam 50 felé
40 fölött
Éljen a fokozatkijelzőőőőőőő!
sziasztok, nem tudtok vmi jófajta üléspúpot hátra, olyasmit mint a kawás, csak olcsóbban?
Pedig félhetnétek! ÁÁÁÁÁ GRRRrrrrrrr



A sok keverődobálástól kicombosodott a csucsu.
De bivaly mestertől én sem félek, mert egy jámbor, arany ember.
nem félek tőled sem
Én is hallottam már hogy többféle motorban vannak ,zajvédelmi ,biztonságtechnikai,etikai tiltások!És bizonyos fokozatkijelzők bizonyos modelleknél ezeket feloldják!
Pl:Busáknál a 299km/h tiltást!
csőváz emberek, meló vége, megyek fkijelzőt szerelni. Majd próbálni .
Csucsu te egyre aggresszívabb vagy!
Lehet... azt tudom, hogy több motorban van ilyen tiltás, lehet hogy Z.-ben nincs, úgy emlékszem mintha nekem úgy mondta volna, hogy ehhez még nem csinálták meg. De lehet, hogy a tiltásra gondolt kawalandon... hogy még nem tették bele....
Engem soha nem csaptak el, tévedésben vagy drága öreg barátom.
Én csaptam el őt. Nem mindegy ám. És lehet hogy egy fokozatkijelző megmentett volna?

Na séta odébb, ez nem volt szép
A prop techesek azt mondták szinte semmi féle tiltás nincs a 2004es évjáratú Z-ben!
A félreértéseket elkerülve nem vitázni szeretnék!
Csak azt mondom amit nekem mondtak!
Lehet hogy az újabbakba került valamiféle okosság!
biztonsági tiltás van 1.-ben, nem adja le a full teljesítményt és 2. és 3. fokozatban 50km/h-nál un elhaladási tiltás van, ami szintén korlátoz valamit, hogy ne legyen nagy a hangja. Ez szinte minden fiatalabb motorban van. Viva eu és a hülye tiltásai. kedvencem a fojtott ipod, nehogy megsüketeljek...me hülye vagyok és nem tom mi a jó nekem...
Én úgy tudom hogy nincs is semmi féle tiltás a Z-be!
Az enyém 13 000ig elpörög!
Én is 18e Ft-ért vettem +postaköltség természetesen!
Ahogy Robis is említette a beszerelése gyerekjáték!
Jah prop-tech fajta 18.000,- píz volt+ posta asszem 19-re jött ki. Beszéltük a környvédelmi tiltásost is, de az még nincs z750-re. Eredetvizsga mennyibe fáj sacra?
Sziasztok ! Nah fokozatkijelző! Nekem most jött meg, tegnap rendeltem meg. A szokásos autóvillamosság szerelőm rakja bele ma. Én inkább fizetek neki 1-2 e ft, mert nekem mindent ő csinált autóban és qrva igényes a srác, meg egy haverom motor gps-ét is ő csinálta és semmit nem látni, pedig neki is nakedje (mt-01) van. Tapasztalatokat holnap írok, laza teszt :) után...
Ez a lényeg h müködjön.
nekem a bükkbe kellene mert egy -egy kanyart,neha elvátok,ill néhat 7.be is tenném
és hibátlanul működik
Köszi.egyébként pont most néztem a neten.a pro tech dolgokat,es igen ugyan ezt találtam.18.000+posta.nekem a 23.000is ok lett volna,csak olyan köcsögül mondta,ezert nem vettem meg.szerintem ez egy profi szerelőnek 5perc melo.
Szia Zoltán!
Hol lehet beszerezni a motorodon is látható karbon deklivédőt?
Előre is köszi: