Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

állítsd be a hátsó kereket normálisan, és azonnal eltűnik az oldalra húzás...
tuti nem jól állította be a tengely távolságot aki visszatette a hátsó kerekedet ott van a tengelynél a jelzés is, de legegyszerűbb ha tolómérővel kiméred, h minkét oldalt egyezzen meg a távolság... és a problémád azonnal megszűnik
Mostanában csúnyán hanyagolsz minket.
Sziasztok! Teljesen új vagyok ezen az oldalon. Pár éve motorozgatok csak, 25 éves kihagyás után. Segítséget kérnék. Z 750 S-m van és úgy érzem gond van a futóművével amióta gumit cseréltettem rajta. "Fárasztó" lett a motorozás és folyamatosan ellen kell tartanom a kormányt, hogy egyenesben tartsam a gépet. Tudtok ajánlani szervízt Pécsen vagy környékén ahol műszeresen le tudják ellenőrizni? Előre is köszönöm a segítséget!
Ugye ehhez van egy konzol, amit a tank betöltő nyílásához kell rögzíteni?
Linket, vagy képet és adatokat róla!
Hali!
Én az FLM kistáskáját használtam. Töröld le a a tankot, mielőtt felrakod rá. Három évig használtam, nyoma sem volt. Nagyobb tanktáska engem speciell zavar.
Szia, van a 2007-es Z-hez műszerfal műanyag patented? Tudod a tetején van két rögzítő patent. a jobb és a bal oldalon. És mennyiért van?
Elég baj az.

Fel kell gyújtani a központot vagy mi?!?
látszol
Leskelődni?

Csak kíváncsi voltam, hogy látszódom-e még. Mostanra már kb 35x kértem, hogy töröljék a regisztrációm.
Mire? mer' én is nagyon kíváncsi vagyok ám
na mennyééé innen leskelődni máshová kiccsávó
Csak kíváncsi vagyok.
Szia! Van gyárink akciósan 29900ft! Vagy nem gyári 15900ft
Legközelebb Breki, a béka leszel
mi ez a hülye név?
Szia én sem tudom lefestetni
Ja,csak se idöm,se ismerősöm,aki festene.meg tudnéd csináltatni nekem?
Sziasztok!

Tanktáskát szeretnék venni KicsiZ-re. De nem tudom milyen jó rá. Vagy elvileg mindennel kompatibilis?
Nektek milyen van, ha van?
Nem bántja a mágneses a fényezést?

Üdv.: Gábor
Tetszetős lehet... dobsz jó linket vételre?
Alig 2 napja ülök az új gépen és összetört egy nyusz (hogy vakuljon meg az anyja)
Hmmmm... jó kis gurulás volt október húszon körül persze,hogy bemutatom
nem kívánom mostanában a földet , csak ennyi
Siófokon, aztán Füreden voltam egy ismerőssel, aztán Veszprém - Szfvár felé jöttem haza. Odafele még benéztem Nadapra, ahol Maserati találkozó volt széééép kis járgányok, mondhatom
mikor lesz meg az utód remélem, bemutatod nekünk
13000 olyanra fested amilyenre akarod
No mi az oka a szünetelésnek merre jártatok . az jó az enyém is ott körül eszeget és nem többet én is hanyagolom a földet bár múlt hétvégén kint voltam de most annyira nem adta...
földmunka jelenleg szünetel tegnap viszont voltam egy kisebb országjáráson képzeld, még pályamatricát is vettem Tehén jól teljesített, 5,9-et evett, pedig tempóztunk rendesen
Sziasztok..
Valakinek van kedve a Bükki kirucanáshoz,miskolcrol?