Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali!
Ti milyen akksit raktok a mociba ha cserés, nekem most ment ki a gyárilag betett yuasa, és most gondolkozok h mit is kéne.
Sziasztok Nem volna valakinek egy használható első fékbetétje?
Szeva!
18-nál már érdemes cserélni. Az enyém már elég ratyi volt addigra.
Jaés jön valaki pénteken Hungaroringre ? veszprém környékéről ?
Üdv srácok !
hány km után illik csrélni a légszűrőt z be ? (normál használat mellett)
minden második olajcserénél , az jómegoldás ? az kb 12000- 13000 km ... nemsok egy kicsit ..
nincs gépkönyvem . tehát ha tudjavalaki irja meg .
köszi
Tetszik a géped de nekem is csak most kelt el a DRZ és még 2 hét mire megkapom a teljes vételárat. A másik fele meg édesapámnál van és csak nyáron kapom meg, ha beindul a nyári betakarítás.. Ezért mondtam hogy csak nyáron szeretnék venni..
az enyém eladó ha érdekel...
Köszi... Igazából egyik haverom kérdezte tőlem... mert nézegettem a z750-t.... nyáron szeretnék beújítani egyet de max 2006 évjáratúig lesz pénzem... És bocs ha fárasztottalak a hülye kérdésemmel
annyi hogy az első z1000 a második z750
Sziasztok!
Lenne egy olyan kérdésem hogy a két z750 között mi a különbség?
egyik másik. nekem csak a fejidom tűnik fel... van más különbség?
http://sportmotor.hu/motoros_k... Gondoltam lessétek meg haverom moccát nem vmi profi fotók ( én csináltam őket van még mit tanúlni ) de sztem a Kawa nagyon szép
Hali bivaly!
Én is kutyától rendeltem a fékbetéteket és a láncomat!Csak ajánlani tudom
Én átléptem a 30000 es határt ma gyorsan kicseréltem az olajat is FUCHS
Csákesz! Meg fogom nézni. THX
Sza Bivaly koma!
én legutóbb a TTR-re vettem a Motor Line-nál cakkos tárcsát,
igaz valami után gyártott nem NISSIN de 20-25 körül volt /db,
és tuti frankon működött
Hideg van,esett a hó,lefagyok a motorról
Hali Mindenki!
S.O.S. kérdés! Az 1 hetes hátsó gumim defektes lett. Bent vagyok az 5. kerületben és amikor lementem akkor láttam, hogy teljesen leeresztett, végignéztem és látom, hogy egy csavar kandikál ki belőle.
Kellene egy motorgumi szerelő a környéken aki még ma meg tudná csinálni. Köszi!
Ha kiszámolod, akkor mire meglesz a 40E-red ott fogsz tartani, ahol én. Azért ebben van néhány Hring és Kakucs, bár szerintem az nem volt sok. Ez van. Nem olcsójánosoknak való a motor! Janika fogd be a füled
Szia! Én zx -10-be 88 ezret tekertem bele és semmi baja föleg emberfüggö!
nagyon rendes ezért rendeltem én is ma és tényleg jó minőségű cuccokat árul
Szia,

épp "időben" , mint a sportmotoron is láthattad, mától van Brembo akciónk. :)
Az első betéted (KA28) 11 470 Ft-ba kerül most akcióban (15 300 a listaár) a hátsó (HO36) pedig 8 270 Ft.

A féktárcsa 76 000 / pár ( nem gagyi, gyári minőség - sajnos ennek megfelelően az ára is kemény, a listaára 123 300 / pár lenne)

üdv
Kutya.
Köszi, most egy kicsit megnyugtattál De gondolom függ a motorozási stílustól is egy kicsit, hogy mennyi idő alatt kopik el a cucc, nem? Mert nem vagyok az a nagyon kimérten közlekedő típus
Szia! Ne aggódj nem kell cserélni van nekem itt egy 2007-es 65000km -el .És semmi baja! Ha valaki nem odaillö betétet használ akkor megvan a baj!
Ja. Mikor megvettem 2007-ben, 3 hónap alatt belenyomtam 10 ezret. Utána megnősültem és így jártam
Használni kell!