Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi minden ok úton az utód stb és veled megy még a földmunka
Szevasz
minden rendben van?
Köszi! Akkor így csinálom. Eddig cordurám volt.
csak szivaccsal hacsak nem akarod, hogy összekaristolódjon és utána még inkább megragadjon rajta a kosz
ahol nagyon koszos és nem jön le szivaccsal (nem dörzsöl, hanem töröl!), oda rakj egy időre nedves papírtörlőt. az kicsit fellazítja az odaszáradt dolgokat
szerintem inkább langyi víz és szivacs
Sziasztok Felénk esik... Marad a takarítás...Bőrruhát körömkefével tisztíthatom, vagy csak szivaccsal?
Szia
Nekem anno kocsin volt,müködik,bár nem 100%-osan,ettöl még találkozhatsz vadakkal,viszont szerintem jó dolog..
Szia
Mit kérsz érte?
Mondjuk nekem Narancs szinben mégjobb lenne
szééép. üdv a klubban
Srácok,
a pénteki és szombati gurulás nagyon pöpecre sikeredett, köszi mindenkinek. Remélem mindenki épségben hazaért ma.
Panyo csak nem videóztál? Pénteken volt nálam kamera, de este 8kor már ló...t, se rögzített volna.
Hali!
Most találtam egy érdekes dolgot, un vadriasztó, használ valaki ilyet kocsin vagy motoron, vagy szerintetek van valami haszna értelme?
Na talán most sikerül képet is berakni
Köszi! Remélem jó gazdája leszek.
Sziasztok!
Üdv:az új tagnak!Sok balesetmentes kilómétert hozzá!
Valaki magára ismer Ma Dobogókő felé!
Még mindig eladó az üléspúp
Most egy Raptor dob van rajta. Maradt még a fazékból egyFinster, de nyár közepére lehet, hogy érdemes lenne beneveznem egy igazi, márkás dobra, majd remélem elcsípek pár tanácsot itt a fórumon.
Jaja szoktam arrafelé menni, Szegeden keresztül. Jó az a négysávos út. Most csinálták asszem... Csak Szegedig szar legalábbis 80%-ban.
Háát nagyon megérte az árát. Ha gondolod akkor megadom az irányárát priviben. Nem is ilyet akartam venni, de a sors azt akarta, hogy Z-vel egymásra találjunk.
mennyiért vetted ha szabad tudni
Szia nem is laksz túl messze csak 56 km
az rendben van, úgy nem lesz gond
egy jó sport dobbal, és elöl egy foggal kisebb lánckerékkel
igazi gonosz kis dög lehet belőle
Korábban láncosnál olyan 500 km-nél fújtam és 1300-1800km-ként brigéciollal, ecsettel kimostam, majd víz és utána hajszárító-levegővel kifújtam a vizet és lespréztem a láncot. Mivel 2 napja van nálam,még haverkodtunk, ismerkedünk, de szerintem nemsokára egy ráűérős borús délután kitaknyolom a koszt a láncból:D Nagyon kezes szerintem, eddig a legkezesebb gépem:D
Hali
üdv
a lánc elég kényes, inkább úgy írom nekem eddig a legkényesebb
az összes mocim közül
ha nem fújod, tisztítod elég gyakran kegyetlenül zúg,
vagy akár rángathat is, stb
FIGU