Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv mindenkinek a klubban, beköszönnék, mert tegnaptól hivatalosan is boldog tulaja vagyok egy 2005-ös Kawa Z750-nek. Remélem legtöbbetekkel találkozok az utakon, vagy találkozókon. Ha esetleg van valami olyan dolog amire felhívnátok a figyelmem, hogy mire figyeljek oda, esetleg típusra jellemző hiba, több törődést igénylő alkatrész megfogadom és meghálálom a tanácsotokat.
Sziasztok, eladó egy gyári plexi ha valakit érdekel, igaz, nem mindegyik motorra lehet feltenni!http://www.kepesmotor.hu/idomo...
mert ugye ma a szeretet ünnepe van Gino majálisa
A 4es tömve van motorokkal, mindenki száguld Madarasra
üléspúp valakinek?
sztem nem ő, telon hívott, vmi győr környéki kölök, vfr 800ra tenné
Majd egyszer, talán, de a fiam mellett, az veszélyes játék. A billentyűzetem így is cserés lesz.
Én inkább izom laptopot használok Lenovo T61p
Csak mellékes hír, beüzemeltem az új PC-met. Core2Duo. Egy kicsit combibb mint az előző.
Szuper, ott leszek. Viszek Cherry-s szivarkát én is.
Holnap 16:30-ra megyek a Citadellára. Jön még vki, vagy "csak" Robis? Egészen fel a parkoló végéig a füves dombra. Aztán elszívjuk :-D
hali
nem a távolságtól függ ,
hidegen megrángatod azt nem szereti semmilyen gép
ha hagyod, hogy bemelegedjen a motor nem gáz a rövidebb táv sem
amíg nincs 60 fok fölött a víz csak szép óvatosan
FIGU
szeva Janika!
a battai srác veszi meg akinek megadtam a email címed
már akartam kérdezni mizu, mert a múlthéten adtam a címet
és nagyon tetszett neki
FIGU
Sziasztok! Egy olyan kérdésem van,hogy egy motornak (esetemben Z 750) rosszat tesz vagy sem,ha néha csak rövid távon használjuk?

PL.: dolgozni járnék vele 2 km

Azt hallottam nem tesz jót neki ezért ált amikor elmegyek motorozni a tank is kiürűl
Természetesen várunk szeretettel!
Én is csatlakoznék!
#30633 hozzászólás
Hova kell menni?
Hello Tozsó, akartam írni sms-t, de ezek szerint gyakran olvasgatsz, de ritkán kommentálsz.
Panyó úr szégyellje magát, de akkor, így merre megyünk míg őt várjuk?
Tényleg, azt tudod már esetleg, hogy éhesen jössz-e? Mert a Panyo kb csak fél 6kor indulna Soroksárról, aztán akkor lemehetnénk elé, meg tolnánk ott egy vadállat gyrost.
Csatlakozom én is urak
Még jó
Ott leszek!