Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az volt, de már nem hirdetem, de ha vki mond egy jó árat akkor viheti
ok, add meg bátran
Jani, eladó a géped?
Szia Bálint!
Nahát, Z-t (is) vettél? Vagy másnak lesz?
Hogy, s mint úgyamúgy?
Nézd már, bull! :) Már több, mint tizenötezer van a gépben, nem kéne röhögni, jó? :)))
Az ER-esekkel néha megyünk egy kört, ha csatlakoznál alkalomadtán, tudnánk megint egyet gurulni közösen, mint régen. Hm?
Drága Csucsu!
NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK! :)
Füled érjen bokáig :P
Szeva Bálint! Rég találkoztunk. Van már 10E km a gépbe?
Egyszer összefuthatnánk! Üdv!
hali Janika!
ma valaki meg akarta venni a gépemet,
nem tudom mennyire komoly
de gondoltam hát ha téged még mindig érdekel,
megadom az email címed a srácnak, veszíteni nem vesztesz vele
FIGU
Hello!
Az 1000-esen alapból van ilyen, bár sokat nem ér. Ha érdekel van 2 extrám, ha jól tudom valahol a garázsban. A 750-esre azonban nem tudom, hogy tudod rögzíteni, mivel csavarozva van...
Olyan dekli védőt ami a mocidon van, hol lehet jo áron beszerezni? neked hol sikerült, alapból van több szin is vagy te festetted le? köszi
Én úgy tudom, hogy egy tengelyen kell egyformának lenni...
Én ilyenről még nem hallottam
Hali!
Nem tudjátok véletlenül h mi a szabály gumi ügyben,? az első és hátsó guminak azonos márkának kell lennie?
sziasztok4tudja valaki hogy mükszik a z1000 continentálon?
Sziasztok! Bontott (esetleg új) alkatrészeket keresek az alábbi Z 750-hez: 2007-es évjárat, ébenfekete (H8).
váz: JKAZR750LLA006590
motor: ZR750JE075037

Ezek kellenének:

Lámpabúra kerete (fejidom, cowling upp ebony): 55028-0147-H8
Műszerfal kerete (cover meter): 14091-0686
Müszerfal kerete II. (cover upp cowling): 14091-0725
Benzintank (fuel tank): 51085-5249-H8
Első lámpabúra (foncsor+plexi egyben, front lens-comp, head lamp): 23007-0079

Ha van valakinek ezek közül valamije, légyszi írjon a kawarider(kukac)freemail(pont)hu-ra.

Köszi
Hi Mindenki!
Nekem annyira nem SOS, de ajánlom figyelmetekbe, miután Janikáét megvette valaki!
Muzzy Titán dob
Eladó! SOS! Fórumosoknak kedvezmény!
Yoshimura TRS karbon
A sportdobot nem szeretik a labancok...
Már csak az a kérdés, hogy Michelin Pilot Race gumival, és sportdobbal elindulhatok-e? Race csak szárazon használható, csak dísznek vannak rajta a vágások, a dob meg hangos...
Nézd meg a képeimet, 2 éve május első napjaiban jártam az Alpokban és a Dolomitokban. A legmagasabb és a legkevésbé járt hágók voltak csak lezárva, amúgy száraz út, napsütés, sehol egy lélek... Oltári jó volt! Máskor is májusban fogok menni...
Nincs is ekkora hasam.
Május közepén haverommal Ausztriában szeretnénk túrázni egyet (Grossglockner...). Ti jártatok már arra? Azt halottam valakitől, hogy májusban még túl hideg van a hegyekben. Tapasztalatokra lennék kíváncsi! Sok helyen nedves az út, hideg van?...
Látom hazaértetek.Hát az utak valóban gyalázatosak sok helyen
.Itt egy kép rólatok Lillafüreden
De a szíve arany.

Letoltunk egy kellemes 500 kilométeres karikát a Pilis-Börzsöny-Mátra-Bükk viszonylatban.
Találkoztunk Motorino mesterrel és sok sok motorossal. A Mátra útjai gyalázatosan szarok lettek. A tél kinyírta.
A Bükkben majdnem fogtam egy őzet.