Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ön tudja, de árban és értékben sem vagyok biztos benne, hogy jobban jársz mintha Pistihez vinnéd. Kérdezősködj utána... Ha hosszútávon gondolkodsz akkor mindenképpen őt ajánlom, mert nagyobb dolgoknál sokat tudsz majd spórolni rajta.
Üdv a klubban!
Mert műszakira megy, és a forgalmiban az van.
Minek fojtogatod a kicsiZ-t?
Kérdésemre válaszolva (kösz a segítséget... ), ha valakinek hasonló problémája van, most már tudjuk, hogy kell a Z-be beleaplikálni a fojtást.
Mindenesetre ha valaki fojtott Z-t szeretne próbálni, szóljon bátran! És jobb ha siet, mert sokáig nem lesz így...
Szia apám, de régen nem hallottam felőled. Mi van veled? Szombaton kijön valaki a Silverhez? Állítólag a Citadella napokon, van ingyen teremgokart motorosoknak. Még sosem ültem olyan vacakban. A X. kerületben van ha jól tudom.
Hali!

Az aktív az kétséges, ritkán írogatok, inkább olvasgatok.

Üdv Neked is itt is.
Sziasztok!
Találkoztam egy már aktív taggal Siófokon és Ő mondta keressem Hát itt vok üdv mindenkinek és király a motorotok
Én most a yamaha szervizesekkel beszéltem és nagyok korrektnek tűntek igy elsőre, szerintem oda viszem egy probát megér, a 12 es szervizem lesz.
Jaja, ábrányi vagyok...
Ennek elég bonyolult története van, mert Szegeden vettem és a + gar miatt oda kellett volna hordanom. Ami meg is volt az 1 és a 6 ezres szervíznél, de az 500km es táv nem nagyon adta...
Debrecenben a szerelő srác nem szeret nyitott ajtónál dolgozni, én viszont szeretem megnézni, hogy mi az amit cserélnek és mi az amit nem... Nameg amikor vettem a mocit sem voltak a legsegítőkészebbek...
Így Nyíregyen kötöttem ki, ott szerintem sokkal korrektebbek mint itt debóban...
Gar után pedig csakis Gyöngyösi Pistihez fogom hordani, mert a Banditos korszakomból van egy két rossz tapasztalatom pár kókler debreceni szerelővel kapcsolatban.
Köszi, látom te is idevalósi vagy, köt szervizbe hova viszed? a kawához?
Hali, én ezt a kettőt tudom ajánlani, biztosan ismered Te is őket.
Vámospércsi út
István út
Annyit beszéltetek itt a multkorában a defektekről, hogy a hétvégén nekem is sikerült felszednem egy szeget, meló után tépek is vele gumishoz, remélem nem engedett még le..
Hali.
HB-megyében debrecen közelében nem tudtok ajánlani valami jó gumist, aki forgalmaz és esetleg fel is szereli , használt gumi is jó nem feltétlen kell új, köszi.
Az engem is érdekelne csak én nem berakni, hanem kivenni szeretném
Persze ha azt meglehet oldani műhely nélkül.
Köszi!
jjja
Sziasztok!Tud nekem segíteni volaki?
A kérdésem:2007-es Z750 tükröket fel lehet-e pakolni a 2005-ös modellre?A méretek miatt kérdezem,menet átmérő stb.
Áttétel/váltó környéke, de nem emlékszem pontosan.
Valakinek kameratartó?
Kemény a Jawa california a képeid között.

Tetszik
hirdessétek az apróban a szarjaitokat.

Maradok tisztelettel.
azért írtam,hogy UTÁNGYÁRTOTT
ez az üléspúp elég sárkányosan áll
van eladó givi plexi és UTÁNGYÁRTOTT üléspúpom 2004-2006-ra
érd.:sanyi1104@citromail.hu