Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali mindenki!
A hétvégén sikeresen elhagytam a bal oldali bukógombát... valahogy lelazult és nem vettem észre.
Essetleg valaki tudna eladót? Minden lehetőség érdekel (használt, házi, stb...) csak jó legyen rá!
Köszi
Szeva! Hogyne emlékeznék! A saké amit nekem hoztál japánból még mindig megvan! Ha bármire szükséged van alkatrész, kiegészitö kawához, irj nyugodtan nagyon jó áron tudok mindent a fehérvári kawánél kb 30%-al olcsóbban!
Szia Zsolti! De igen, nem hittem volna, hogy emlékszel rám. Azóta is használom, bár még csak 15,000 km van benne 2005 január óta, de egyszerűen tökéletes a 636-os. Balesetmentes, bontatlan gyári állapotban van, és imádom. :)
Remélem jól megy a boltod továbbra is, ha esetleg egyszer vennék egy ZZR 1400-at (a hatos mellé), hozzád fordulok! :)

Üdv, Bálint
Hello!
Hát nem hiszem, hogy könnyű lesz csak úgy magába bélést szerezni.
De jól látom, hogy ez egy szellős nyári dzseki?
Szia persze hogy van benne hely a cipzár benne van csak a bélés nincs
Balázs, mint mondtam, ebből nyugodtan csinálhatunk rendszert is.
Következő találka akkor egy Dobogókő-i túra, aztán nálam megiszunk vmit.
Gábor,
köszi szépen a vendéglátást, igazán faszányos volt.
Végig dübörögtünk a városon és amennyire 1 órával ezelött láttam Panyo is egyben van.
Ma szerváltam egy 10es kulcsot, úgyhogy a bukógomba végre rögzítve van.
Hello!
Ez egy hálós nyári dzseki. Nekem van egy hasonló Bering-éktől.
Egyáltalán van benne bélésnek hely?
Szevasz!

Kawádat nem tölem vetted?
Így van! Köszi!

A tegnap esti rögtönzött Z-tali két másik résztvevője épségben hazaért?
szupi, köszi
hello
izzókészlet nem kell, de egészségügyi cucc igen és azt se kell már eldobni ha meg bontottad hanem lehet benne pótolni amit elhasználtál
Írnál vmi pontosabbat erről? Nem kell már izzókészlet a motorba vagy pont hogy még mindig kell?
Hello Mindenki. Zééé van egy bélésem maradt egy bőrkabátból,ha érdekel az adatlapomon találsz e-mail címet.
Gyerkőc egyelőre nem mutat rajongást a motorok iránt, illetve inkább általában nem szereti a zajos dolgokat. De ez még változhat...
Sziasztok Szereztem egy ilyet de nincs benne bélés, tudja valaki hol szerezhetek bélést bele, ja és pici pénzért?
Szia Csutka, a Z 750 nem az enyém, egy kedves barátom vett talajmintát nemrég vele, és megpróbálok segíteni neki az alkatrész-felkutatásban.
Gyerkőc, cseperedik? ;) Eléri már a kormányt?
De ez lenne mindenhol a normális, nem? Ha vki veszélyezteti mások életét azt jól megb@szni, de az adófizetőket ne szopassák már lépten-nyomon ahol tudják. (gondolok itt a már eltörölt EÜ-doboz, izzókészlet és xenon triumvirátusra)
Teljesen jogosan!
Teljesen egyetértek veled, persze azt hozzá kell tennem, hogy sajnos
De az osztrák rendőrök tényleg teljesen korrektek. Egy dolgot tudok, amit nagyon szigorúan vesznek, az a téligumi autóra nov.1-től, na azért ők is halálra büntetnek.
Én pedig itt Münchenben még nem találkoztam ordító sportmotorral (amilyen az enyém is). Nem láttam még tákolt rendszámtartót, pályagumit...
Ennek van valami oka!
De remélem neked lesz igazad, és nem kell visszaraknom a gyári dobot.
Mo.-n meg semmivel nem törődnek, csak sebességet tudnak mérni. De én még szerencsére azzal se találkoztam, amerre én járok.
Amúgy meg jobb félni, mint megijedni.
Hagyjátok már ezt a tőlünk nyugatabbra hülyeséget. Majd ha vkinek lesz saját (rossz) tapasztalata akkor azt osszátok meg, de a pletykaszintű faszságokat légyszíves tartsátok magatokba. Én éltem külföldön, de nekem, és kollégáimnak csak jó tapasztalataim vannak, speciel az osztrák jardokkal.
Állítólag tőlünk nyugatabbra, a gumi típusát is nézik. Gondolom van egy adatbázisuk, melyik típusra mi való, és nem csak a gumi márkája kell, hogy megegyezzen. 5 év alatt itthon egyszer állítottak meg...
Hali!
Tud valaki segíteni hátsó sárvédő ügyben! olcsón! 08-as Z750-re !