Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja ilyet.

Én most rakattam fel Continental Contimotiont. 27-ért. vadi újat.
Hali!
nekem most ilyen van, szerintem szuper michelin pilot road
szerintem ha nem használt gumi és rendesen tárolták nem olyan nagy gáz ha nem 2010-es,
én használtam túl tárolt gumit nem volt gondom vele
FIGU
mennyire régi gumit szabad megvenni kb, egy ilyet néztem ki 30pénz most akciosan
hintós felvonulás volt
Az a ló mit csinált a felvonuláson?
Azt meg ne vedd... Annak már tökmindegy, hogy hol volt tárolva, 8 éves gumi!
Hali!
A gumi gyártási éve mennyire fontos, mert találtam uj gumit de 2002 gyártású, nem túl régi az, nincs elöregedve szerintetek?
megmeg, ha érdekel adatlapomon van elérhetőség
Jani bácsi meg van még az eladó yosi dobod?
kösz.ezt láttam már......................................
mennyé már dolgozni, ne itt rontsd a levegőt... elkésel kirugatlak én meg bőszen rajzolok
Hali.Egy oldallal hátrébb találsz egyet.link
sziasztok..
üléspup kellene nekem 2006 z 750(orange)
ha valaki tud segithetne..köszi
Igen a zöld az Green és Greenné
Debreceniek, ha esetleg vki magára ismer sztem a Ződ GreeN, de ezt a narancs 1000est még most láttam elsőnek
Pénteken a sárgulási felvonuláson lőttem a képeket
Hétvégén jön valaki Kunmadarasra ?
Hát attól függ, nekem most még gumi csere is lesz pár dologgal, de kérdez meg KingMidast. 06-20/ 3465897 Konkrétabb pontos árat mond majd.
Szia(-sztok)!
Semmi különös nincs velem. Melózok, edzek, és mivel jó az idő motorral járok a városban. Most már tervezem a kis csapattal a találkát, meg ha lesz valami hétvégi túra (egy kis progival akkor lehet, hogy elmegyek). Ez a szombat kilőve az tuti. Viszem le a vasat Dunaújba King-hez (szervíz, gumicsere, műszaki vizsga), délután meg lagzi. King anyit igért, hogy lehet, hogy 1 héten belül lesz moci. Utána gurulhatunk. .
Jó dolog a gokart. Én is kinéztem a progit, de a fenti okok miatt nem megy, de a következőn ott szeretnék lenni és a párom is jelentkezet. Amúgy itt van: Budapest, X. ker Kozma utca Ha jó tudom én is.

Üdv Matyi
Hello 24 ezres szervíz mennyibe fáj kb?
(Z 750)
http://youtu.be/wbr1JcIIYpA :)
Nektek ez csemege
küldtem mailt
Dobj egy mailt aztán elmondom amit tudok róla...
tibor.fark(at)gmail.com
Ez a Gyöngyösi Pisti tényleg ilyen jó szerelő? van műhelye is meg minden? vagy hogyan kell őt elképzelni?, hivatásos szerelő féle vagy csak ért hozzá és otthon bütykölget?
Hali!
Van kettő Z750 indexem.Nem érdekel vkit?