Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem néztem...
vasárnap óta nem nagyon vagyok épp... most van a végzős hetünk az egyetemen, és bulizunk 1000rel már kezedek egy cseppet lemerülni...
Ja azt el is felejtettem, hogy akkor még a gyári rendszámtáblatartó sem volt rajta, hanem bent volt a rendszám az ülés alatt.
Hi!
Én biztosan nem nézetném meg
Főleg ennyi pénzérz.......szerintem felejtős
Enyhén sérült :Kormány,segédváz,újrafényezve ráadásúl nem gyári matricával,Ahogyan látom a patentok a fejidomba sem gyáriak,a csavarok is összekeveredtek
Egyértelmű
Hát igen mondani mindent lehet,megnézetem szerintem márkaszervizben előtte mielőtt cselekednék.Udvarba h lehet elesni vele ?
Én anno mikor az enyémet vettem felhívtam a srácot, aki az országba behozta. Akkor még egy Veszprémi kereskedésben állt. Idézem:
"Egy külföldi ismerősömé volt, az apukája elesett vele az udvarban, csak nagyon enyhén sérült, a szervízkönyvét meg véletlenül kint hagytam külföldön, de majd utánam küldik..."

Soma: Igen ezt már beszéltük, de én ilyen szkeptikus típus vagyok

Panyo, Bulu és a többiek: Nekem a jövőhét péntek tökéletes! Gyapinak a megjelenés pedig kötelező! Krea is tuti benne van, de őt most igazából ki kéne utálnunk
Szia.
Tudom h festett ,borult volt,nem tagadja.szerintem meg kell komolyan nézetnem,mielőtt megvenném.
Nekem a Z jobban bejön,lehet a Bmw jobb lenne itt a hegyeken,nyomatékosabb,de a Z most a nyerő.
Nekem 8750Eu mondtak.Neked?
Az biztos, hogy nem magyar az első üzembehelyezése, hiszen a vizsgája 2012-ig jó. Ennyi idős az enyém is, és 2011-ben kell vizsgáztatnom. Szerintem olasz, és törve volt. A kerék színe se gyári. Biztosan oka van, hog más színt kapott vagy más kereket. Más a kormánya is.
A farokidomon a matrica nem a gyári (akkor a fényezés sem), a segédváz színe sem stimmel, a kormány nem gyári és tükör szára sérült...
Amúgy szép...
Letettél a bömbiről?
Neked mennyit mondott a labanc?
Ezen linken például a Z6-os 120/70R17 C, E, G, K, L, U típusokban kapható:
http://www.gumihaz.hu/gumi/Met...
A C-s és az U-s között majdnem 400 gramm difi van!
Akkor mindegy, hogy mit teszel fel?!
Sőt tovább megyek, a Z6 nem jóváhagyott típus a 2007 utáni z750-re. A lent képen pedig a kék zén az van.
De amúgy meg magánügy...
Sziasztok!
Ismeri valaki ezt a gépet?
http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_z750-372215
3
Elöre is köszi..
Schwabingban lakunk, ide nem hallatszik!
Annak a középsőnek van a legszebb színe. Olvadnak rá a cs...
Az a baj, ha nem tapad a gumi, nem merek menni (már mint kanyarban). A nézelődés meg nekem nem elég!
De reméljük a legjobbakat. Május 15-én megyünk ki haverommal Ausztriába, tekergünk egyet, alszunk egyet, aztán irány München.
=>nincs kötött program
Aztán meg marad a motorom Münchenben, és barátnőmmel tekergünk összevissza...jajdevárom.
Janika!
Nézed a meccset?
Hétvégére béreltem egy fehér kiszét. Hiányzik .
Hali!
Ez egy kicsit erős "pletykaszintű faszkodás".
Szerintem leírtam világosan az estemet a BT016-al. Vannak gyártók (Bridgestone, Dunlop, Metzeler, stb.) akik az egyes tipusokra akár évjáratonként más gumit fejlesztenek, illetve írnak elő. A németeknél keményen betartják.
hello bello,
most hétvégén természetesen felnézhetnénk, de ha jövő héten jó idő van akkor pénteken fél5-kor szintén nekivághatunk.
Ha valaki csatlakozna jelezze...
Köszi!
Már néztem csak nem volt időm vele foglalkozni
Sziasztok!
Gábor,Balázs!
Jó volt a tegnapi összeröfenés
Kár,hogy késő volt már
Mikor megyünk Dobogókőre?
http://www.optimapharma.de/ind...

Tears Again néven megszerezheted a terméket. Internetes rendeléssel foglalkozó magyarországi patika beszerzi neked. (pl. Pharmafutár kb. 1000 Ft a szállítási díj) Az összetétele tökéletesen ugyanaz, mint az Eye protecté volt. A
http://www.optimapharma.de/ind...

Tears Again néven forgalmazza ugyanaz a cég. Az összetétele pontosan ugyanaz, mint az eye protecté volt. Magyarországi internetes gyógyszertárakban megrendelheted és csekély térítés ellenében házhoz viszik. (kb. 1000 Ft. és Ft-ban fizetheted.)
Ha azt mondom hogy augusztusban volt hely ahol hó volt az út mellett, az elegendő infó?
(kitűnő utak gyönyörű tájak)
Szia Igen jól látod ez egy nyári dzseki