Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

és tényleg
Persze, mert gondolják, hogy itt ez a benga jószág ebben a halálfejes dzskiben ráadásul a sisakja is le van sötétítve, úgyhogy biztos vmi vadállat
Hi!
én nem várok gombnyomásra
behajtom én szép finoman
de volt aki kiharcolt magának más megoldást is tükörbehajtásra
FIGU
Nem is nagyon férek el vele a kocsisor között, de ha gyakorlott vagy és merész, lehet vele ilyesztgetni a kocsisokat, pl: Akinek gombnyomásra behajlik a tükre (toyota) lehet vigyorogni hogy azt látod hogy valaki kézzel, valaki gombnyomásra húzza befelé a tükröt :D:D:D, mikor meglátja hogy jössz a kaszanyéllel:D
Hali

Nem ismerlek, nem tudom ki vagy, de ebben a műfajban szememben király vagy

Üdv
Gábor
A krosszkormánynak egyetlen hátránya van, kurvára meg lehet érezni azt a plusz 8 centit a kocsisorok között!


Csucsu grat!
Szép volt gratula!
A vendég meg szomjan hal mire megkapja a piát! Ha-ha.

Gratulálok Csucsu! :-))))))
GRATULA!
bizony azt
de ha ilyen szar az idő inkább rizst terem
az nem rózsát terem
az már mindjárt itt van, ki lehet bírni, főleg ilyen időbe
május közepe...
addig is türelem
Na ez jó kérdés, lehet egy picit variálni kell az összekötőn, de az is lehet felmegy
Hátha vki már próbált és tud konkrét dolgot, és megírja
arra egy kicsit vaskosabb cső köll mi újság megvan már a vas
gratula
kurva jól nyomod
Szia, ez 08as z750-re felmenne 1-1 be?
Szasz tesvérem, a kommányra nem jó a cső?
Van egy eladó triovál Yoshimura TRS karbon Slip-on dobom! 55 pénz
Hello!
Gratulálok!
Nincs mit
oksa
kössz a sok infót
Mint láttam az alkatod megvan neked is hozzá, szóval szerintem neked is kényelmes lessz. A cross kormány miatt nagyon jól lehet kezelni,irányítani, stabilan tartani mindenféle szitulációban(én pl. elütöttem egy őzet, ugy hogy a barátnőm meg mögöttem ült 130km/hról fékeztünk, ugy 50nel bombáztam el. simán átmentünk rajta ugy hogy meg se rezdült a kormány a kezemben). Meg amugy ad egy erős megjelenést a motornak.
A kényelem hááát, ha van valaki mögötted és rád támaszkodik, és átmotoroztok egy fél napot, este mjd meg se fogod tudni emelni a kezed.....:D.
Én nagyon megszoktam, és nekem kényelmes nagyon.a gyárim is megvan, de azonnal lecseréltem:D
köszönöm