Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem teljesen korrekt. Ráadásul előrelátóak is. Sok vidéki látogatóra gondoltak ezzel.
Ez a szavazós megjegyzés aranyos.
egy pár fotót megérne
Mikor is szeretnénk menni? Ja és mi a terv?
De a hajad még mindíg tart?
Sziasztok!
Akkor ki jön biztosan a túrára?
Robis?
Agentbulu+1?
Csuhas+1?
Kiszé?
Szomszéd?
Mantas?
Krejja?
Tomlamb?
Csutka?
Hello Zsolti!Fékbetétek fajtái és árai érdekelnének mert megérettek a cserére.Elöre is köszi! Sanci
Ha rossz lenne Rossi biztosan nem tenne fel
Úgy látszik a jövőben nem lesz rám jó az "unisex" ruházat... Annyi baj legyen...
Meg a kicsi lány már több mint 8 kiló... Ez ám a sport! Nő mint a bolondgomba, és nagyon tudja mit akar... Főleg, hogy ugráljanak körülötte...
Hát az picike nekem
Na az van nekem is eladó:
a Dainese Kawasaki Editione sárga-fekete-szürke színben és hozzá fekete nadrág. Mindekettő protektorokkal és kivehető béléssel.
Azóta összementél?
Hogy van a kicsi lány?
Szia Zoli!

Dehogy voltam hétközben kizárt, hogy eljutok a motoromig és el tudom vinni bárhová , hétvégén meg mostanában nincs valami fényes idő . Ahogy elnéztem, a köv. pár hétben sem lesz igazán száraz az idő, úgyhogy ráér .
Szólok, hogy hogyan sikerült és mennyi volt
Többféle kabát, és minden értelmes csereötlet érdekel... Vásárláskori méret kb. 175 cm és 65 kg. E-mailen tudok küldeni képeket, ha érdekel.
Milyen kabát és mi érdekel cserébe?
Szép darab!
Én az enyéimbe nem férek bele...

Hja, ha valakinek motoros kabát kell, szóóóóljon! M-es körüli méret! Csere-bere is lehet!
Hány pálcás volt ?
Örményes: gyenge észak-keleti szél, 9 °C, borongós, néha szemerkélő eső... de ahogy elnézem pillanatokon belül szépen beesőzik...
Új szerzeményem
Várpalotán süt a nap, de fúj a szél
elég vacak időnk lett mára...
Elég hangos is, illetve az enyém az irtó huzatos. Csak nyáron, a legnagyobb melegben tudom használni, különben lefagy az orrom. És nagyon párásodik a plexije is, még nyáron is! Aztán lehet, hogy csak túl nagyok az elvárásaim, mert a másik bukóm Schubi...
Az a gond hogy tényleg megoszlanak a vélemények de próbálgatásra meg túl drága lenne, ha nem válna nekem be akkor csak pénz kidobás.A hangosságát azt tényleg irták!De köszi!