Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello Mindenki.Köszi Csutka! Volt egy amin gondolkodtam,de amit találtam teszteket ott van akinek tetszik, és olvastam a te tapasztalatodhoz hasonlóan rosszakat róla.Tényleg jól néz ki de akkor én is kihagyom.
Nekem egy AGV Stealth van immár 3 éve. Semmi baj nem volt vele eddig és szerintem a kidolgozása sem rossz. Persze, vannak sokkal jobb sisakok, de egy közepes kategóriájú sisaktól ne várjon csodát az ember. Egyedül a nagy szélzaj zavaró egy kicsit, de ezt 2db 30 Ft-os füldugó prímán tudja orvosolni .
Csak AGV-ről általában: nem ajánlom... Szép a dizájn, vacak a kivitel. Annyi pénzért sokkal jobbat is kap az ember. Az enyémen pl berepedt a plexi (magától, álló helyzetében), valamint letörtek a szellőző fülecskéi. De úgy általában slendriánul van összerakva, ragasztó szétkenve a szélén, a légterelő bele se passzolt, stb.
Szia Borso!

Voltál már a motorral szelepállításon?
Ha igen, hol került rá sor, mennyi idő volt és mennyibe került?

P.s.: Kawazsoltinak leadtam az adataimat, de a tankrögzítő gumikról még semmi hír...
Hello Mindenki.Tud valaki személyes véleményt AGV S4-es sisakról?
megyek motorolni, ha leszel kint sztem találkozunk
Felvettelek msn-re.
hello
most jó alink köszi
nem nem kaptam meg kérdeztem a carbonblokk védőről is:) meg a gombáról is
Csak bemásoltam a címet, valószínűleg azért nem működik....

Utánanéztem és én megválaszoltam (04.01-jén, illetve 04.02-án) Neked mind a hűtőtakarós, mind a bukógombás kérdést, ezek szerint nem jutott el hozzád...

Most linkelem:
link
írtam neked múltkor emailt kérdeztem pár dolgot de nem írtál vagy nem kaptam meg, erre a linkre nekem nem hozz be semmit
Ha segít, ebay-en ezt a kormányt találtam a z750-hez:
http://cgi.ebay.it/kawasaki-z7...

ez szállítással 47,55 eur, mai olyan 13 eft.

z.
Ha 600000 környékjén valami fasza krossz előkerül, szólj kérlek
hát jah így jártam :( tanultam belőle
sok baja nem lett a mocinak, akár 1-2 hét és össze állhat, meg nekem se lett semmi bajom, steve vel beszéltem nincs neki kormáyn de leeht tudd nekem szerezni
Bocsi elkelt! Nem vettem le!
Hello Mindenki.jackkk, jól meg jártad igy szezon kezdetén de legaláb személyi sérülés nem történt. Kormány szerintem stevinél van eladó az adatlapon van az elérhetösége.Ott láttam nála gyárit is.
Kawazsolti

a steelhorse honlapján a használtak közt,látok egy ktm450sx-et.
Megvan az még, érdemes belevágni, vagy hagyjam a faszba?
kössz a segítséget, de az egy kicsit sok nekem, van mit javítani a gépen ami elvigye a manit
Szia4 gyárit tudok adni 19900ft! Rendelésre!
valaki nem tud eladó kormányt 04 es z750 hez?
vagy hol tudok normális áron venni? láttam rakta fel páran krossz kormányt jobb az kényelmesebb?
jegyek? oda olyan is kell? eddig csak mentünk oszt jóvan
a jegyek már elővételben elkeltek
Apuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, ugye lesz lányos motorozás is a fiúk mindig olyan undokok és letolnak a pályáróóóóóó
szeva Soma!
nekem is tetszett a 800-as de én nem próbáltam,
illetve az ár még is a z felé billentette a mérleget
FIGU
Kawasaki Esti Motorozások
Idén is folytatjuk a Kawasaki Esti Motorozásokat. A pénteki rendezvényeinken 18.00 és 20.00 óra között a Kawasaki tulajdonosok ingyenesen használhatják Kawájukkal a hungaroringi versenypályát. Remek alkalom a barátokkal egy közös gurulásra!
Időpontok:
- 2010. május 21.
- 2010. június 4.
- 2010. augusztus 6.
- 2010. augusztus 27.
Üdv csapatban
Gyapi mestert keresd sárvédő ügyében
ma is voltam gurulni, találkoztam Roys-al is