Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Zoltán

Az én gépemre most kerültek fel Bodis dobok ,sportszűrő meg egy power commander.
Ago állította be a motort és azt kell hogy mondjam teljesen új gépet kaptam vissza.
Csak ajánlani tudom megérte!
Sziasztok!
Fájó szívvel tudatom, hogy elment a zém.
Remélem jó kezekben lesz, ajánlottam a vevőnek a fórumot.
Fogadjátok Őket szeretettel.
Jöjjön, aminek jönnie kell...
Hallom ma is jártál miklóson, ha holnap erre jársz nézz ki a volt Semecs mögé leszünk kint egy páran, lehet én is olyan 2-3 óra felé.Kint lesz PEPE is gyakorolni
Csá!

Főnököm fotózta le az Andrássy- Bajcsy sarkon, a sarki kávézó előtt. Rendszámosnak tűnik. Azt tudom, hogy nyert vmi díjat és szerepelt újságokban. Főnök hagyott rajta névjegykártyát, de még nem hívták.
majd csörgök,ha már összeállt a lista!
azt nem tudod kb. mikor is jön haza a haverod?
Boldog Névnapot Midas király!
UUuuuuuuuu Ezt hol? Rendszámos, jól látom?
Ez az új motoros induló, a "Born to be wild" már gáz...... tessék megszokni, szöveget megtanulni, Alsóörsön mindenkit kikérdezek.
Ez pont olyan rossz, mint a szerbek Kawasaki-kawasaki című rettenete.
Egyszer csinálhatnál egy sorozatot, Z-kel és csajokkal. Az enyémet használhatod
Ismeritek a tulajt? Pucér csaj mellé kerestetik a mocija!
Mi van, diplomatikusságot reggeliztél?!?

Ne sértegesd az emberi ürüléket...
Ezért küldte nekem...
Szokod a zés légkört? Az enyémet lekésted, szombaton viszik.
Ez egy fo s.
Ez már deszar. :D Ezek dombóváriak és ismerem is őket. Lehet ma nem alszom jól :)
Köszönöm szépen!
Szerelő: Piller Tibor 20/3363849 Bp. XVIII. ker.
Betettem a tel számom az adatlapomba.
J1 beo. ti.
Köszönöm szépen :)
Köszi a videót, jó a zene, de még jobb a srác ruhája, de Te meg ki a .... vagy?
Csókolom néni!

Én a Piller elvtársat kérdeztem anno, és aszonta, hogy megvárható. Magyarán 1-2 óra. Ezt kell beszorozni a munkadíjjal. Gondolom. Így hirtelen.
Ez engem is nagyon érdekelne, illetve még az is, hogy egy injektorhangolás mennyi idő, pénz és ha valaki tudna megbízható jó szervízt Bp. környékén, azt méginkább megköszönném.

Most került a motorba K&N szűrő és Mivv Gp kipufogó (16.200 Km), mit mondotok, ez mennyire indokol utánállítást?

Z.
Jó reggelt!

Valaki legyen kedves megmondani nekem, hogy mekkora munka (idő/pénz) a szelephézag állítás.
Szüksége lenne rá a Tehénnek.
Előre is köszönöm!