Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gondoltam, hogy hasonló kommentek azért lesznek.

Egy szóval sem mondtam, hogy nekem kell infó.

Azért köszi.
Látom a téma lezárult.
Köszi majd kereslek
IGen! kb1500ft a dpd
Ja és Yuasa aksi?
Ok köszi és a postaköltség mennyi? hmvhely-re
Szia! Van aksink ha aktuális 9980ft
Yuasa volt benne de szerintem azt is veszek bele
Küldj egy E-mailt az adatlapomon megtalálsz!
Akkor rendeld meg légyszíves. Utalhatom is előre a pénzt, ha gondolod. A számom 20 411 68 22.
Ha megjött, akkor majd rám tudsz majd csörögni?
Szia!
Csak a döntéshez info, aztán majd kitalálod:
Én legutóbb elég nagy kálváriát jártam végig egy olcsóbb, majd két különböző Banner akksival. Akkor azt mondta több szerelő, hogy ne sz...kodjak velük, motorba kizárólag Yuasa. Csak megerősíteni tudom.
Ez a mienkbe most 13500 körül van.
Péntekig kell rendelni ha van a központban akkor április 13-14 ittvan ha nincs kint még 6 nap!
mennyi idő alatt jön meg?
1700ft/db rendelni tudom!
Én az vok.: 30/9826049
Tudomásom szerint (nem hivatalos) létszám stop van. 9000 ember van várólistán :S
Ha az akarsz lenni, akkor szerintem már öreg vagy hozzá . Meg nem is neked való. Nem bírnád elviselni a sok barmot. Én sem bírtam, ezért léptem le onnan.
Hölgyek és úrvezetők!
Van közöttünk hivatásos ( szerződéses ) katona?
A félreértések elkerülése végett, olyan, aki most is az. Tehát nem olyat keresek aki volt katona, ismer katonát stb.

Ha van, akkor dobjon rám egy emailt a knapeti gmail com címre.

Köszi
Gyári MRA kawasaki plexi, ebayen mindig van belőle...
Hali.Tudom ajánlani az ebay-t ha nincs más, haver kint van Angliába már én is intézkedem 1-2 dologban.Egyébként a plexid milyen és honnan van?Valami hasonlót akarok én is,még a mérete is elfogadható.
Érdeklődni szeretnél,hogy kawasaki z750 2005 mocira hasidomot és üléspúpot lehetséges elfogatható áron hozzájutni! Minden meg van a mocin amit szerettem volna csak ez a kettő hiányzik! Elöre is köszönöm!
Fekete lenne.
Nekem a kocsiba (honda ) már 6 éve teljesít szolgálatot és azzal vettem.... Szerintem k.rv@ jó aksi
Tsókolom elveszett Jobb-e már a lábad?
Szia!
Hogy a Varta milyen, nem tudom , DE ezen az oldalon mindenféle motorhoz és autóhoz van akku. Én ott vettem, két éve az enyémet, ráadásul az olcsóbbik fajtát. 7 hónapot állt a motor a garázsban, akku benne, beindítva sose volt, de most márciusban első szóra beindult a motor
Ha a postázásra nem sajnálod a pénzt (1700 Ft), akkor tőlük érdemes aksit venni