Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jómegy nagyon kiváncsi leszek a vasra, majd megskubizom
Szeva megjöttem. A tenyői
Sziasztok!
Ma tekertem velük egy kört (F800R és R1200R), sőt a kicsi itt maradt nálam holnap délig. Na ez a tesztmotorozás, csak tankolni kell, teljes casco 150 EURO önrésszel! Még mindíg vacilálok, de szerintem a 800-as lesz.
Az ár pedig: 8700 EURO névreírva, rendszámmal és a fullos kivitel és remélem még egy ajándék kipufogó kb. 700 EURO értékben (Akrapovics vagy a BMW gyári tuning AC Schnitzer). Ez most pont egy egyenessel olcsóbb, mint otthon a cső nélkül. (12% NATO kedvezmény )
A labancoknál van valami külön adó, amivel még megkurják a motort, kb. 10%-al drágább, mint a német alapár.
Április 20. után döntöm el, hogy mi legyen.
Hali!
köszi, de nem az enyém a gép csak nehéz beszerezni ezért többen kerestük a tömítést
azért köszönöm, azt hiszem vissza megy a régi!
FIGU
Szintén 15500ft
ugyanez 05 os hatoshoz?
Szia! Nekünk van raktáron 15500ft
Hali!
K&N sportlégszűrőt akarok venni a tesómnak! (ajándékba)
Tudtok segíteni?!2006-s Z750-hez!előre is köszi!
Nekem sem tetszett az eredeti, ezért az elsők között volt, amit cseréltem. Rizoma lett feltéve előre és hátra is.
Én itt vettem, de most nem találom az oldalukon. Lehet már nem forgalmazzák, de azért egy telefont megérne. Vagy google a barátod.
Az első fékolaj tartályod mire lett cserélve? Ez az egyik (gyári), ami nagyon nem tetszik a mocin...
Szia! Valami nem gömbölyü a vázszámoddal szerintem 1983-as a mocid! Eu raktárban nincs hozzá semmi!Ha van csak az USá-ból tudom megszerezni az ára 9980ft
Képet és 1 árat kérnék, érdekel!

monoke18@gmail.com
Szia!
Köszi a képeket,most már legalább látom hogy hogy mutat a Z-n.
Sokkal dögösebb így mint a gyári villogóval!
Köszi a címet is
Ha szabad kérdeznem, milyen árat kaptál Berlinben?
mi a helyzet cimbi mikor lesz meg a szörnyeteg
Berlin
Valakit érdekel radiális -felső- fékmunkahenger? Brembo, 2008-as fékkarral együtt. Privát: seducertt@hotmail.com
Van rajta tükör felfogatás is.
Hali Blackz!

Nekem ilyen indexek vannak fent. Nem a legolcsóbb, de szerintem nagyon jól megy a mocihoz. (2008-as kicsiZ-m van). A fényereje egy picit kevesebb, mint az eredetinek, de azért elég jól lehet látni.
Én itt vettem. Az ár ugyan az. Érdemes őket felkeresni, nagyon jó cuccaik vannak. Mindenképp ajánlom hozzá ezt az adapterkábelt. Így nem kell az eredeti indexkábeleket vágni, csatlakozók megfelelőek lesznek.

Csináltam elölről és hátulról is egy képet. Nem a legjobbak, de valami viszonyítási alapnak jó.
ma én is találkoztam egy újabb kék Z-vel, meg is álltunk dumáltunk, ő Tenyői
ajánlottam neki a fórumot, mivel sárvédőt keres
Hali.Van köztetek Szolnok környéki vagy épp szolnoki,és jött velem szembe a körforgalomnál egy másik motorossal.És egy zöld Z750-es kawája van!
hál isten meg van a váz szám
KZT 00 R - 105689
jaj most jut eszembe ez egy átépített szörny, és nem eredeti szerintem a váz de megnézem
ok megnézem
Szia! kellene egy vázszám!
Szeva Zsolti!
érdeklődök, hogy kawa KZ-1000 1989-es,
tudsz e szelepfedél tömítést külön /nem komplett garnitúrát/,
ha igen az ára is érdekelne