Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na erre mit mondjak?

Ettől biztos felállna neked is: ABS, a kipörgésgátló, a bordcomputer, LED indexek, kormány lengéscsillapító, az állítható magasságú ülés, brembo fékek, fém fékcsövek, fűthető markolat, a 10.000 km-es szervízintervallum, akrapovic kipufogó, és egy kényelmes utasülés, elektromos csatlakozó, ha mégsem állna fel. Mindezt 186 kg-ban és magyar árnál 1.000.000 Ft-al olcsóbban. Még egy HA-s rendszám kellene rá...
Nézz körül az e-bay-en esetleg, ha van egy kis műszaki nyelvismereted
én hirtelenjében ezeket találtam
Köszi panyo, szerintem megnézem ezt a hidraulikus kuplungot, Mezőberénybe az 1 ik motoros boltba elég sok spéci használt alkatrészt hoznak, hátha lesz valami. Remélem beszerlhető lesz...
Hi!
Ha olcsó megoldást akarsz akkor beletoldasz az alsó bowdenbeakasztóba egy 2-3 centis darabot így nagyobb lessz az erőkar.
Ha drágábbat akkor hidraulikus kuplungszett.
Mondjuk ettől van olcsóbb is csak ennél a verziónál jól meg kell nézni,hogy a kormánykapcsoló elérhető legyen!
http://www.motormann.hu/produc...
az az ötlettől függ ...
Fülest valószínűleg meg tudja csinálni neked olyan ember, aki fólianyomtatással, fóliadekorációval foglalkozik a többiről meg információ hiányában nem nyilatkozom
Ok a macis isteni lenne
Ötletem van,de ki csinál ilyeneket,és hol?
Gratula!
Ne sértődj meg: ?Feláll még vagy már BMW-d van?
Javasolnék egy "Fülesmackó" matricaszettet
azzal biztosan mindenki felismerne és biztosan nem lenne senki, aki megpróbálná elkötni a járgányodat
ebben pont az a pláne, hogy mindenki a maga ízlése szerint dizájnol, Te is tedd azt...ha másolsz vmelyikünkéről, meg kell hogy öljünk!
Sziasztok.
Lehet a tulajdonomba fog kerülni egy fekete Z 750,a kérdés az lenne,h valamivel fel szeretném dobni,de csak matrica,az egész motorra.Van vmi ötletetek,ajánlatok?
nem tudtam átmenni, faszom családi banzáj volt amit persze még tegnap nem tudtam azért 5 körül kerültem egyet, Csongit láttam
Hali!
Laikusként kérdem, 03' as z1000 em kuplungerején szeretnék könnyíteni, teknikailag megoldható gyárilag száraz kuplungosat átalakítani olajosra? Bármien más megoldás is érdekelne amivel könnyebbé lehetne tenni! Válaszokat előre is köszi

ui: nem ropiból van a kezem, csak 600km után már nem érzem
Szia!
Egyszerűen, írtam neki egy mailt a rendelésről, ő vissza az árról, egy kis alkudozás és 3 nap múlva átvettem az utánvétes csomagot.
Haver 20.-e körül jön haza ha olyan jön haza.Ha dobsz egy linket megkérdem hogy elhozza e vagy lehet postázzák Magyarba is.
jah lehet átnézek holnap, majd írok ide a fórumra h már biztos
Csongrádi, K4-es 600-as gixerrel
nincs. csak megvettem. motort nem tudtam venni hozzá.
Gratulálok és sok boldogságok az új drágával!
Oké, de maradok ezen a fórumon. Jó a brigád
Grat majd nyomjál képeket!
Nekem most megy a gép 1000-es szervízre!
Igyekszem, bár ígérni nem tudom.
áruló
azért majd gyere ki esti motorozásokra
jaja voltam, de csak átutazóban, kunszent felé tettem egy karikát egyik havert meglestem
ki látott?
Üdv!
Van képed ahol a motoron van?
Hello mantas!Nálam is esedékes a fékbetét csere arra lennék kiváncsi milyen módon sikerült az üzletet nyélbe ütni a kutyával?Elöre is köszi! Sanci