Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

igen neked zoltan illes
lenne hozzád egy két kérdésem
Csaó Soma!
Előre is drakula....jöhet a Bajor!?
ne is törődjééééé vele össze-vissza beszél
Azzal veszi ki a vízbűl a zokszigént.
Tegnap lefoglalózták az eszközt.
kompresszor
Néha nehezen tudom követni a fórumot.
Ez a mailes kapcsolatfelvétel nekem jött?
Z.
tudsz írni egy emailt lenne egy két kérdésem hozzád
Srácok!

Tudom, hogy fogalmatlan vagyok, de a bal oldali képen (vadul átalakított Z) van valami szíjtárcsás dolog a motorblokk jobb oldalán.
Valaki meg tudja mondani, hogy mi az?
Z.
az a jobb oldali kép ermax asszem 50 ropikörül van hát gyapi ennél lényegesen olcsóbban dolgozik
de te tudod
gyapi sztem olyat csinál amilyet én raktam be képet, de kérdezd meg tőle,
ízlés válogatja kinek mi tetszik nekem ez
neked lehet más azok is jól néznek ki
beszélj gyapival egész biztos szívesen segít neked
én ilyenekre gondoltam az enyémre! mindegy melyik!
Találtam üléspúpot is bár én kicsit sokallom érte azt a pénzt link
Üdv.Én igazából csak az Angol ebay-n szoktam nézegetni itt egy link a hasidomról üléspúp meg a múltkor volt egy de arról lecsúsztam mert azt én is akarok
megkerestem neked
ha kicsit vissza olvasol 4-5 oldal az egyik srác már fel is rakta 2004 es z 750 re! és rakott fel ide a fórumra képet meg tudod nézni.
"Tömeg" a nick neve
én 1 hét múlva rakom fel
az a baj nem vagyok otthon ebben az ebay-os témába! Amugy nem tudom mert a régi tulaj is márt így vette! Ha nem gond megkérdeznéd nekem a hasidomot és a púpot!?
tudsz képet mutatni róla?
Bocs, hogy a sok barmot magamra vettem, de akkor ezek szerint "csak" a parancsnokkal nem jöttél ki. A többi BAROM rendben volt.
helló 2004-es z hez nincs hasidomom,púpom, de van hűtőtakaróm(2008-as ról koppintott)
Én ugyan nagyon régen voltam hivatásos, és lehet, hogy más nem olyan a hadsereg, mint 89-ben volt. De akkoriban a laktanyaparancsnok meg akarta magyarázni, hogyan gazdálkodjak, mint élelmezési szolgálatfőnök. Na ez tette be az ajtót nekem. És nem bántam meg, hogy leszereltem. Bár az embereimmel nagyon jól éreztem magam. Jó volt a sorállományunk és a tiszthelyetteseim is.
Csak aggódunk érted. Pusztán törődés.
Természetesen a civilek között mindenki ügyes, okos, szép és nem BAROM ugye!
Állítólag én is az lennék.
Oké, továbbítom.
Köszi. Lebeszéltem Gyapi mesterrel, viszont hátsó sárvédőt nem gyárt, s úgye már W. csaba sem... pedig azt szerettem volna igazán. Esetleg tudtok ebben segíteni, vagy vki-nek nem vált, válik eladóvá 1?