Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ma vettem, 5000 volt 1, és ez csak 1 darab fém..
rendelésre csak az egyik 1800ft a másikolda l2500ft
Gyári szinrefújva jön 27500ft új
Sziasztok!
Zsolti hátsó kerékhez tömités vagy valami porvédőd van?
Fekete 2004-es évjárat.De egyébként a színe mind egy mert apám festő
Jó ötlet,csak ha majd egyszer le kell venni azt a csavart! Meg az ára is húzós 200ml 11ezer ft .De az is van!
Gyári újban tudok segiteni milyen szinü? évjárat?
Használj kék Loctite csavarrögzítőt, és nem lesz többé hasonló problémád
Ha boltban vennék üléspúpot az nekem mennyibe fájna?Nem tudsz nekem valami infót?
na ezért nem halad a vogel noot sehová
Van bőven!Mennyi és milyen kell ?
önzárós anyuka csodákra képes, ilyen problémáknál
Rezgés.
Nálam is előfordult. Másnál is.

A láncfeszítőnek a fedele veszett el? Sajnos nekem már egyik sincs meg, de nem egy nagy összegű dolog.
Jobban meg kellett volna gondolnia,hogy a féltett motorját kinek adja el! Nagyon elgurult az alma a fától
Vegyél műanyagbetétes anyákat !Az nem pörög le .
fateromtól vettem, ismerem az előéletét..neki sose volt semmi ilyen baja velem, csak nekem mióta 2 hónapja nálam van
Ez a ki Zeje? (2010.04.03 Cseszneki vár.)
Én még 2008-ban a komplett letámasztókart hagytam el rugóstól-mindenestől. Megálltam tankolni és nem tudtam letámasztani a motort, mert nem volt mivel Akkor néztem, mint a pereces
Hát ha használtan vetted érdemes lenni átnézetni, kitudja merre/mennyit/hogyan közlekedett vele az előző tulaj
Szia
Csak nem F800R a kiszemelt,ill már ha jól látom megrendelt?
naná, főleg ennyi jager után...
Egy költő veszett el benned !
Nekem még nem esett ki semmi, de a láncfeszítőre már mások is panaszkodtak.
sziasztok, nem írtam még ebbe a topicba, csak lenne egy kérdésem:
2008as Z750-emben rejtélyes módon jobb hátulról mindig kiesik 1-1 csavar nem tudom mikor, már csak a garázsban veszem észre. már a kipufogóbál esett ki és tegnap vettem észre h a hátsó láncfeszítő csavarnak veszett nyoma. veletek nem történt hasonló eset? azt sem tudom mitől van, talán ott jönnek össze a rezgések?....
Hát ha a funkcióját betölti, akkos nem izgat, hogy pitbike ra való. A magura az meg 80kiló körül van, annyira azért nem vagyok profi, hogy ilyen kelljen