Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

legközelebb reklamálhatsz
Ezt bizonyos fokig diszkriminációnak veszem.
Hali mindenki!
Kawa nap tényleg nem volt nagy szám
de az idő tuti volt, és örülök hogy sok mindenkivel
találkoztam
persze Borso előnyben
FIGU
uzsi drukk egyebek van píz nincs
értsd: drukkol a pálya szélén / box-ban és uzsonnát csomagol szeretett férjének, ámde egy árva forintot nem ad új gumira/benzinre/stb
nos
és hát a műköröm ennyit nem hoz a konyhára.....
várjá várjá...mivel magácska egy kicsit bonyolultabb és összetettebb szerkezet az átlag nőnemű egyedeknél ezért megkérném az utóbbi kijelentését értelmezze szándéka szerint plíz
asszony nem szponzorál
vagy csak szellemi támogatást kíván adni
indulás 2séges. kőne szponzor
Merre voltatok Ti, Mi ráültünk a motorokra. Senki nem szólt ránk. Bár lehet, hogy azért, met Kawás ing volt rajtam. Így a sógorom minden motoron végzett üléspróbát. Mondjuk úgyis ER6-N-t vesz, mert a kicsiZ nagy neki.
Ja, az egész nagyon snassz volt ! Semmi börze feeling .. mit tudom én ,zene fények egy kis pezsgés stb.Olyan volt mintha valami hodály ravatalozóban lettek volna kiállítva a mocik A csúcs ,hogy nem szabad ráülni a motorokra.BeBE BE....! Ez valahogy a múlt rendszert idézte fel nekem ...szörnyű keleti BLOKK
eladó egy hasidom.
te idén nem indulsz vagy csak lusta voltál ma kimenni
ezzel már tegnap többen így voltunk felesleges volt az a pár km oda és vissza
de legalább szép idő volt
Kinn - kín voltam a Kawa -izén .! ,de minek ?
Dühömben csavartam 150-et...de jót tett velem !
engem nemigen
gondoltam rá, hogy kimegyek és jól megnézlek benneteket , de Brian mondta, hogy nagyon fúj a szél és nincs is sok látnivaló , úgyhogy majd jövő hétvégén megyek , fotózni
hol a kézfelrakós szmájli?nincs?akkor nálunk sem esett.sőt a Hringen sem
tegye fel a kezét, akinél ma (IS) esett az eső, ahogy megjósolták
Szia!
Tudok benne segiteni
Hello! Úgy legyen! Nem fogom kihagyni! Örültem h tudtam veletek találkozni!
Hi!
Ha valaki kölcsönadja Gyapinak szerintem olcsóbban lemásolja mint amennyibe a gyári kerülne.
De kell az a valaki!
Hi All!
Kawazsolti!
Múltkor te írtad,hogy bele tudsz(tok) nyúlni a z750 (2007)gyujtástérképébe?(sportszűrő és nyitott dob páros utánállítás)
Szia! Persze irj E-mailt cimeddel telcsi stb és ha megjött küldöm! Elöre utalni nem kel!