Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mármint előttem
te vagy a "pici" srác zöld kawás ruhában
Én voltam előtted álltam a parkolóban !
Üdv azoknak, akik kimentek a kawa-bigyóra
akik nem voltak, de szándékoznak menni, csak azt tudom mondani, bár belépő nincsen, de még a benzinpénzt se nagyon érte meg
lehet, hogy az volt a baj, hogy nem vártam meg a stunt-só-t , de inkább motoroztam egyet ebben a széééép időben
ÁÁÁ, bocsi, kiment a fejemből, hogy neked a másik dobon is van exup... Így már értem miért miért nem láttad még a felsőt...
Szia! Hogyhogy aranyárban van? A tank támasztó gumi ami a vázra fekszik fel az 690ft/db kettö kell A tankrögzitö gumi 880ft Nálunk!
Nem.Én csak meglazitom a rögzitöanyát és kiakasztom a két bovdent,majd a másik dob föl beakasztom a helyére anya meghúz.
Jaja, a mozgató motorra.... Te nem vetted ki a bovdeneket amikor a másik dobot használtad?
Nem felejtettem el,csak most fog visszakerülni a DEVIL,lusta voltam szeptember óta szerelni...
Melyik fenti oldalra gondolsz?a motorra ami mozgatja?Mert azt az életben nem láttam,azt sem tudom hol van ,én csak az alvégen szoktam szerelni.
atyagatya, ez nagyon ütősen néz ki, gratula
Azt hiszem Téged láttalak az Astoriánál szerdán. Ha jól látom egy Mivv GP van fent, de a DB killer tuti bent volt, mert kultúráltan volt testes hangja
Ugyan olyan autóval is kimenni. Legalább jól megköpködjük az új motorokat.
Nekem is hiányzik a tankot rögzítő gumi.
Hiába írtam még a télen mailt a kawa szervíznek, csak nem akar lenni, még arany árban sem.
Hamarosan újra nekifutok, de ha valaki tudna gyártatni, az is jó volna.
A méreteket, ha nem is mm-re pontosan, de le tudom mérni...

Végre az én gépemre is felkerültek Gyapi által készített oldalidomok.
Mutatok képet is
Z.
én már beöltözve várom a holnapot
erőssen reménykedek, hogy nem fog esni, és végre mehetek egy kört a motorommal
motor nélkül nem sok kedvem van oda kibumszlizni , nyafka is vagyok ma, úgyhogy majd holnap meglátjuk
Hello Mindenki.Köszi FIGU, megyek én is családostól holnap.Ott találkozunk.
csók drága
én szombaton megyek, ha esik akkor autóval
eső esetén aki útba esik azt összeszedem,
ha gondoljátok Borso, Tömeg
Tömeg koma mehetünk együtt ha neked is jó,
én szerintem 9.30 - 10 között indulok
FIGU
A hegylakók fórumán nézd meg kutya úr túráját. Nagyon rendben van. valami ilyesmit kéne tolnunk.
Hi!
Igen szeretném már dűlőre vinni,hogy hol legyen a szállásunk stb....
Hello Mindenki.Kellene a külső,belső átmérö meg a vastagság hátha van ilyen vagy hasonló gumi.
engem is megdobhatna, mert én is elhagytam csak tudnám, hogy a fenébe
Sziasztok valaki megdobhatna egy ilyennel,tank alá való
Uppps, most nézem, hogy nekem a fenti oldala is kellene... Megtennéd majd, hogy azt is lefotózod nekem? Csak mert az ment meg amikor húztam megfele...
Hát hallod, le a kalappal, azt hittem elfelejtetted...
Köszönöm!
TeeBee!
Itt a kép az EXUP-ról.
A nyilak közti távolság 5mm,álló motornál gyújtásnélkül és gyújtáson is
Hello! Akkor holnap lesz a túra megbeszélés is?
Szia!
Én is megyek vagy motorral vagy kocsival (szombat)
Szia!
Köszönöm szépen,hogy utánanéztél!
Hát ez van
Mégegyszer köszi!