Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali!
Szerintetek ha egy kipufogo lángot dob az valami hibára utal? mert egy hirdetésben ez a szöveg van "Raptor sportdob Nagyot szól ha bemelegszik visszadurrogáskor még lángot is dob ki"
Üdv mindenkinek!

Édesapám felrakta a dobomat, édesanyám pedig lefényképezte. Alig várom már, hogy otthon legyek és kipróbálhassam. Az EXUP bowdeneket még ki kell kötni.

Sajnos a dobot, csak a Bodis matricánál sikerült felfogatni. A dob 08' ZX10R-re való. Az összekötő pedig Z750-re való Leo Vince-ből lett átalakítva, 15cm-t ki kellett vágni belőle.

Nem tudjátok, hol lehet Bodis matricát beszerezni?

Amikor még összekötőt kerestem, próbáltam a gyártóval beszélni, de csak azzal voltak elfoglalva, hogy honnan van a dob...
Gondolom ezt nem lehet lekaparni úgy, hogy normálisan fel lehessen még használni.
Szépjóreggelt mindenkinek! Érdeklődnék, hogy kawa z-750 hasidom felfogató vasakat, hol lehetne beszerezni. Nagyon megköszönném.
Szia!
Nekem is szükségem lenne egy párra abból a gumigyűrűből, ami a tank alatt található.
Megvárom a Zolinak írt válaszodat
Előre is köszönöm!
Valóban én lehettem az Astóriánál és ezek szerint ennyire vak vagyok, hogy nem vettem észre egy márkatársat!
Bocsika...
Zsolti!

Köszi az infót, nagyon baráti az ár!
Postázás megoldható Nálatok? Persze előre átutalnám az ellenértéket és a postaköltséget is.
Régi (2004-es) Z750-em van és a vázról hiányzik a gumi, ahová a tankot tenném, a tank alján megvannak.
Ha megoldható, akkor írnék Nektek mailt...
Z.
nemolyan
Nem sajna nem motorral voltam....fekete Any Question-os pólóban voltam meg baseball sapiban
az tuti , mert én láttalak egy feleséggel és két gyerekkel a cuki rózsaszín ingedben de gondoltam nem köszönök rád, mert kikapok az asszonykádtól
láthattalak én ma Téged,motorral?
ilyen kérdésre nem is válaszolok
mien?
hát ha szembe megyünk egymással, akkor nehéz lesz és különbenis csak nem vagy te olyan
én hátulról támadok!
ok de nem éri nekem szaladni
pedig azt nem én fényezem! ha folyamatos a napocskás idő, induljunk majd el 1mással szembe...ok?
az csillog TE honnan tudod?
jövő hétvégén verseny lesz és hacsak nem mosom le péntek este, akkor tuti nem lesz megint tiszta, mert vasárnap kertészkedés lesz, ahogy valszeg hétfőn is ... vagyis egy ideig megint nem fogom takarítani pedig megérdemelné, mert rendesen vizsgázott megint
ha megnyugtat, az elmúlt hetekben én is így mentem, mert nem volt időm. de most csillog mint a salamon töke!
sziasztok,

egyetértek az expo nem volt nagy durranás, de végülis a társaság miatt mentünk ki.
Jó volt látni Gyapi, a plexi meg a gomba tényleg szép lett.
Kiszé, remélem hamarosan gurulnk egyet együtt.
3 körül elindultunk Dobogókőre Panyo ötlete nyomán Tozso társaságában és mit mondjak bitang jó volt.
Köszi srácok!
húúúúúúúúúúúúúúú akkor én most nagyon szégyellem magam
én felültem a poros motorra, a macskanyomok tetejére, a kúton fújtam egy kis levegőt a gumikba, aztán már mentem is megint az enyém volt a legkoszosabb motor, mint rendesen a láncom is elég laza, ahogy Gyapi mester megállapította, le is kéne már mosni rendesen de hát amíg cipőhordós idő van, addig nem szeretek motort mosni mezítláb, rövidnadrágban, pólóban az az igazi
kb. ugyanaz volt kiállítva, mint a kiállításon csak egy csomó motorra kitették a papírt, hogy "ne ülj rá" egy állati nagy épület, sok-sok négyzetméter, jó pár motor, de igazán nem volt börze
nem maradtál le semmiről
az isi még odébb van...szerencsére!
reggel 7kor kipattantam az ágyból, láttam süt a nap, aztán belevágtam az asszony kifényesítésébe!
miután kész voltam vele, végigstíröltem minden oldalról...és elkapott ez a feeling mint Téged...hogy szeretlek Fekete Özvegy!
akkor nem bánom h esik reggel óta az eső...
Cijaaaaaa
jóóóól 7 hónap után előtoltam a Tehenet és mentem fél napot ebben a gyönyörű időben tiszta boldogság vagyok, pedig nem mentem többet 100 km-nél
szerelmes vagyok a motoromba már megint vagy még mindig
te voltál motorozni? vagy megint iskolába mentél inkább
szép estét miss Z750! hogy vagyol?