Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tenkjúúú!
A konzolt meg elfelejtettem lefényképezni, még nagyon reggel van.
A feszszabot tartóstól szereld le, és ami a vázon van rögzítési pont, azt kell elhajlítani, vagy levágni.
Nekem a 2007-es elég kényelmetlen, és ahogy olvasom, mindenki tömeti ezerrel az ülést.
az enyém még eladó ha érdekel
Sziasztok!
Egy kis segítséget szeretnék Tőletek kérni. Idén úgy döntöttem, hogy veszek egy motort. Nem újat, használtat, 2004-2005 évjáratút. Sokat olvasgattam már és megtetszett a z750, mert jókat olvastam róla. 1000-et nem szeretnék még, mert motoros múltamban csak simson és ezt szerepel. De ahogy néztem ez is 110 Le. :-) A kérdésem az lenne , hogy 185 cm -es magasságomhoz és 130 kg "kis" súlyomhoz jó választás-e? Természetesen társul még hozzá, hogy felénk elég rossz minőségűek az utak, ezért gondolkodtam egy naked motoron. Hétvégén, ha minden igaz kipróbálok egyet, csak gondoltam megkérdezem, hogy mire számítsak, mert hétfőn ültem egy suzuki sv1000-s-en és elég kényelmetlennek találtam.

Köszönettel: kellerz
itt vannak
a vaterán vagy a teszveszen láttam komplett kéményt 25 ért
elmentem érte vasárnap, hazafele 200 kilcsit ezeken nyomtam már le. kényelmes nagyon, a seggem nem fájt, inkább a lábbammal nem tudtam mit kezdeni a vége felé. a piros kicsit fakó lett, de ha lesz pizem áthuzatom.
Mantas!
Nem tudnál képet feldobni róla hogy hova került a feszszabályzó?Meg a konzolt hova hajlitsam?
Akkor lesz vele szopás rendesen Majd egy pár nap mulva belefogok én is
Ilyen képeket csinálhatnál még ahogy halad a munka!
Most értem haza, de látom közben megoldódott a probléma, igen a konzolt el kell hajlítani vagy levágni, én inkább hajlítottam.
Igen!
Köszönöm
Sziasztok!
Köszönöm Szomszéd a gyors segítséget és Pitju-nak,hogy telefonált
Szóval nem egyszerü betenni ABS-es verzióba(motorino!)
A fesszabot mindenképpen hátrébb kell tenni,de van egy plusz tartó a vázra heggesztve amitől nem fér a tartály
Begurultam és elkalapáltam fölfelé,de most,hogy összeraktam éppenhogy beleér a tartályba.Úgyhogy holnap levágózom és leköszürölöm ja és lefestem
A 636os kutyacsontal alacsonyabb,mert hosszabb,de visszateszem a Z-jét vagy nem
Szóra sem érdemes! Holnap megpróbálja ha gondolod!
Dobok majd egy sms-t arra a számra amit Szomszéd beírt a fórumra vagy a fórumon jelzek hogy mik a fejlemények ha megfelel!
Hi All!
Köszönöm Roli,de elvileg több helyen tudtak volna rendelni csak gyakorlatilag nem lehet már,mert a forgalmazó nem forgalmazza!
De megpróbálhatja a barátnőd hátha
Thx!
Hello Mindenki!
Beujitottam 1 törött Z750est és gondoltam megkérdezem nincs e valakinek valami bontott alkatrésze hozzá. Ilyen cuccok kellenek: lámpatest, kormány, hűtő, kürt, légszűrőház, dob, balos váztakaró idom. Ha esetleg valakinek akad valami, és megakar szabadulni tőle irjon...
Már megoldották
1 fesz szabályzót levette előtte?

Melyik alsó rögzítőt hazsnálja? a 636-ét vagy a Zéjét?
Valószínűleg az a baj, hogy az övé ABS-es verzió, és vmi alkatrész útban van, ami a simában nincsen...
Mantas számát nem tudom, de mi a baj? mi nem stimmel a szereléssel?
SOS!

A Panyo most hivott, próbálja berakni a 636os hátsó telót, de nem akar nekik összejönni. Ha vki tudja a Mantas számát, vagy ha ezt olvasod Mantas, esetleg más aki telefonon tudna seiteni, az legyenkedves hivja mar fel Panyot!
A száma: 06 70 339 4683
körbenézek brada
Hölgyek, urak!
Azt hiszem visszatérek a gyökerekhez, a vendéglátáshoz.
Ennek értelmében kiterjesztettem a munkakeresést erre a területre is. Pultos-felszolgáló leginkább, Budapest.
Ha valakinek van ebben a témában ötlete, kérem ne tartsa magában.
Köszönöm.
Privátban.
Olvass vissza Ricsi bontót emlegették .... Biztos postáz is...