Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nincs ebédidő?!? Akkor hiába keresed azt a temérdek pénzt, ezek kizsákmányolnak...

Na mindegy, akkor majd jelezd.
Ma már azt írják, nem is fog esni. Mi vasárnap megyünk.
Én kimegyek még ha kocsival is kell mennem.
Jó reggelt!
Ki jön a hétvégi Kawasaki börzére meg tényleg esni fog? vagy az csak riogatás?
Sziasztok!
Panyo!Sajnos nem lehet már rendelni Eye Protectet!
3 nagykertől megpróbálták és egyiknél sincs!
Én ma megnéztem egy pécsi patikában és sajnos ott sincs!
Sajnálom hogy nem tudtam segíteni!
oksa
köszönöm az infókat
Az ötlet remek, már csak valahogy ebédidőre kellene szert tennem szombaton esetleg kitolom a Tehenet a kawa börzére, de a lakással se ártana foglalkozni
jövő héten, egy este 6-7 körül
Szasz
Kutyától vettem, a hegylakó fórumon megtalálod. Van utcai szinteres azt 7300 körül adja, én a verseny-utcai szinteres betétet vettem, ami 8900 volt oldalanként, típusa 07HO30SC. Az utcai SA jelölésű. Eddig 200km-t mentem vele, ebből 150 volt a papírforma szerinti a bekopási idő, de már akkor sokkal jobban fogott, mint a gyári.
hello
most találkoztam panyoval
mondta h vettél előre brembo fékbetétet, hol vetted mennyiért?
tapasztalat?
Csókolom néni!
Azon gondolkoztam, hogy ebédidőben? Ma is jártam feléd. Csak menetben. Aztán így jutott eszembe. Vagy valami ilyesmi.
nem szóltam szinte minden nap 3-4 közt motoron vagyok általában miklóson is fellelhető vagyok
ha ma megyek előtte szólok
tetszeni fog
Okés !
Menettulajdonságokban bekövetkezö változásokra nagyon kiváncsi vagyok !Engem zavart hogy a gyárival nem tudtam úgy beállitani hogy ne pattogjon el vagy hintázzon be a hátulja,és ez akkor történik mikor segitséget várnék töle hepehupás magyar úton,vagy kanyarban.
Eddig ezt mindenki fordítva magyarázta.
Az a baj, hogy ez a japán motorépítési szemléletmód nem változik már meg. Minél olcsóbb, hightech (bár semmi úttörő), jó design.
Pl. a BMW-nél erősebb a tradíció...
Jó estét!
Sikerült a csere
Csináltam 1-2 képet a folyamatról
A tegnapi folytatása(még beleért az elhajlított konzol)
Felemeltük a motort,telót ki,konzol visszahajlít,maróval leszedtem a felesleget,festés,teló vissza,motor össze,és kész
Csak a puhányok tömik az ülést. A kemények lecserélik a motort.
Ha ebből a szemszögből nézzük, akkor teljesen mindegy milyen mociról van szó.
Ja, bizony, mire megfájdulhatna, úgyis meg kell állni tankolni.
Feneke válogatja.... és persze az utazás hossza...
At enyém is 2007-es én nagyon kényelmes nekem a gyéári ülés. Feneke válogatja.
És nem szóltál ?Mondtam hogy szólj ha mész!Vagy miklóson jársz,ha ráérek akkor megyek!Nembaj mondjuk mert motoremelőt készítettem.
Most jöttem haza, beletekertem megint egy 150est az idén nemsoká meglesz a 2000km
Inkább gyerünk már motorozni, ne áruljad!
Szia!
Egyik fórumos kolléga cuccai: http://motoralkatresz.fw.hu/
Hátha találsz nála valamit.
Csucsu, egy fél órája láttalak a Róbert Károlyról fordultál a Vácira, integettem 1000el, hogy álljál meg had skubizzam meg a motorodat, de nagyon koncentráltál és nem láttál , az más kérdés, hogy az összes járókelő rajtam röhögött