Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A képeket meg türelmetlenűl várjuk
Voltam ma Miklóson a délután geci jó idő volt, tiszta tavasz bele is tekertem 130km-ert
Itt ma is szar az idő(Budapest)köd meg borult ég
Hali FIGU!

8500 EURO a 2008-as Hayabusa...
Túrázáshoz minek a 200 lóerő? Meg szerintem hosszú az a motor és kanyarodni elég nehéz vele...
Sziasztok!
Amikor a hátsó telót cseréltétek a kutyacsont maradt a gyári vagy az is csere?
Ja aszem igen... .
Csak az alföldön vagyok.Itt most is ragyogóan süt a nap és van vagy 10 fok! Te hol vagy Angliában hogy esik ?
Kösz FIGU!
hali!
azért már kapsz 1 Busát is
és túrázni azért frankóbb
FIGU
Touring Spezial felszereltseggel 12.300 EUR es ebböl jön le 12% NATO kedvezmeny: olyan 11.000 EUR, mondjuk durvan 3M.
Hali Jani!
tegnap nem voltam gépközelben, de így utólag is
bóóódog szülinapot és sok, sok egészséget
FIGU
Lehet MeS-ben találkozunk (nagyon vidám leszek, feltéve ha nem késik a járatunk)
Milyen az R1200R? Nagyon piszkálja a fantáziám 110 le, könnyű, nyomatékos, a futóművet mindenki dicséri. Az ára itthon borzalmas, kint mennyivel olcsóbb?
Köszi mindenkinek! Nagyon rendesek vagytok!
Akkoregészség, miezszilva, barackbazmeg, egészség.
Az ER6-ban is együtt járó dugók vannak, még sincs boxer hangja, sőt...
Bocs, beleállt a rángás a kezembe: K1300
...amúgy a "nagytesó" az K1330 és nem boxer, hanem soros . Az R1200R-re gondoltál?
Hááááát, szerintem nem. Mondjuk kitalálták a friccek, hogy ha a dugók együtt mozognak sor kettesben, akkor boxeres hangja lesz. Na most az én fülem a sor négyes zenekarra van beállva, tőlem aztán lehet boxer, V, sor kettő...
Viszont itt másmilyen "akrát" adnak hozzá mint otthon, de az sem segít.
Értem... a tesztbe azt mondják hogy olyan a hangja mint a nagy tesó boxeré....
Csákó
Remélem már tisztességesen lerendezted magad Janika!
Boldog születésnapot kívánok én is!
Hali!
Az F800R nagyon bejött, mondjuk a hangja borzasztó , amúgy nagyon kecses, keskeny jószág.
Viszont Hi-Tech és ami a lényeg, hogy az otthoni 2,9M ár helyett itt megkapnám 8.200 EUR áron, ami majdnem 700.000 Ft árelőny. Mondjuk ha 6 hónap után hazaviszem akkor még hozzá jön a regadó (180.000Ft), de akkor is 500.000 Ft-al olcsóbb. Eddig a legjobb otthoni ár 2,7M volt.
Bizony vén szar lett, Boldog Születésnapot.
Csatlakozom az előttem szólóhoz!
Boldog Születésnapot!
Janikának nagyon boldog szülinapot!