Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Megvolt,és meg is lett az eredménye.Épp a taknyommal küszködöm
gyerünk motorolni
Sziasztok mit gondoltok erről? http://www.kepesmotor.hu/elekt...
A MAN itt megtalalod...
Eredetinek eredeti
Most rajzolgatom, hogy milyen bukkogombat keszitsek ra
Lassan kezdenek alakot olteni az elkepzeleseim a motoron
Ha eredeti Bagster bőr, akkor az összes "nem mágneses" Bagster táska passzol hozzá.
Vajon mindenik talal a Ze' borere?
Ha megnoveled akkor az se kicsi...
Egyebkent halalom ha nem latom az index visszajelzojet. Egyfolytaban attol felek, hogy megy, es emiatt elutnek.
Uh a kijelzoket mindenkepp szeretnem latni...
Egyebkent csak turazni hasznalnam, itthonra marad a magneses kicsi taska
Nekem egy "Minea" van, elég kicsi, de a célnak megfelel. Nagyobb már zavaró lehet, szerintem. Bár van, aki egy emeletes házzal az ölében is tud vezetni... És szeretem látni a mutatókat...
Ha jo hat
A tankbor is hasznalt, de nem latszik rajta, hogy mar valaki mar elnyutte volna.....
Ha ebay-ezel es latsz ilyesmit akkor legyszi gondolj ram, es ertesits.....
Zeeeee altal kuldott oldalon lattam olyat amilyet elkepzeltem......
Koszonom elore is!
Ez jó link, csak az ár nem annyira... Bélának gondolom használt is jó lenne...
Ebayről lehetne lőni, csak most nem vagyok ott. Talán majd még megyek valamikor pár hétre, és akkor körül tudok nézni!
Rendben!
Nem tudsz olcsobban valahol ?
Szia!
Kappa-Euromotor
Givi- Van itt egy srác az apróban aki minden givire tud kedvezményt.... Keresd a táskáknál...
A kappa 20 körül van a givire nekem legutóbb 16-17 körüli árat mondott a srác
Szia!
hepcko & becker, de nézd meg a louis.de illetve a polo-motorrad.de lapjait, biztos van
Szia!
De megvan, de most sajna kell nekem is!
Sziasztok! A segítségeteket kérném. Van egy 2005-ös kawasaki z750-em és nem tudok hozzá sehol találni egy hátsó doboztartót. Kaptam olyan infókat, hogy ehez a motorhoz nem is gyártottak ilyet csak a z750s-hez. Ha valaki mégis tudna eladót vagy egy olyan oldalt, vagy helyet ahol ilyennel foglalkoznak akkor megköszönném az információt!
Szia Csutka!
Nincs meg Neked venetlenul a kicsi Zerol a Bagster taskad?
A főfékhenger benne van? Csak azt külön adod-e?
Sziasztok!

Z1000 (2005) hibátlan első-hátsó futómű lehetőleg egyben eladó, mivel ZX10-é került bele. Adom hozzá a 4 dugós fékeket betétekkel, illetve tengelyt, igény szerint fém fékcsövet is. kb. a bontós ár feléért elvihető. A hét végéig még benne van a motorban. 750-esbe ideális!
Most hétvégén még megyek én is riogatni a szlovák hegyeket.
Az meg külön arcátlanság...