Hozzászóláshoz be kell jelentkezned


Hol vagy?Afrikában?
Itt esik borult egész nap
Csajok már tavaszodik! Lassan ki kell tolni a gépeket!
Hívd fel Áront. Szerintem ő tud segíteni (Zé-ben nagyon otthon van), és korrektek az árai
Hát...ö...majd szólj ha lesz 50%os akció. Én még a 7440et is sokaltam a bowdenért. A gumiszarért meg 2550et kérnének. Bizti zsidó vagyok, hogy sokallom.
Sajnos ez helyi humor! Mondjuk ismerek olyat, aki érti de nem nevet... .
Na? Mi ilyen vicces ? Bevettél valamit
Hagy röhögjünk mi is
Van nekünk raktáron új 8450ft/db
Szevasztok Csutka hívj fel légyszi SOS mailba küldtem a számom
Szép Jó Napot...
Nem rossz...
http://www.motoair.hu/
Hali!
Próbáld a Ricsibontót!
http://www.sportmotor.hu/tagok...
Hello!

Érdeklődnék nem tud e valaki kis z-re (2004) gázbovdent, ami visszafele húzza a kart, meg a segédváznál olyan kis gumit, amibe a farokidom füle megy bele. Nagyon jó lenne, ha valakinél akadna, mert az új árát meghallva azt hittem tökön szúrom magam...
GTR-t én is vezettem +zzr1400 et is nagyon tetszettek az utóbbin annyira nem volt észrevehető a sebesség mire észrevettem 250-60 körül na több se kellett nekem tekertem még rajta 320 ig óóóuuu de jó volt na és mesélj a saját tapasztalataidról tetszik nagyon az F800R na meg a másik is de még sose mentem ilyenekkel
Az fasza ha hazajössz majd megyünk csak legyen legalább 20 fok
Köszi kipróbálom veszteni semmit nem vesztek vele...
Szevasztok
60 cm hó van december óta. Amúgy a motor otthon van. Augusztus óta vagyok kint és háromszor motoroztam:
- béreltem egy GTR egy napra (kíváncsiságból)
- BMW F800R 1 óra tesztmotorozás
- BMW R1200R 1 óra tesztmotorozás.
Te ezek a germánok képesek a lámpánál kivárni a sorukat és nem mennek előre. Furcsálták, amikor a német rendszámos bömbivel csörtettem előre, de csak mosolyogtak...
Megyek én is március elején, de csak MeS-ig és csak három nap (remélem)
Jó tervezgetést! Lassan lépünk ebből a csodás országból!
Alig várom, hogy motorra ülhessek! Berlin milyen? Motorozni van lehetőséged vagy csak itthon?
Hali!
Sajna nem ismerem őket, de nekem eddig mindig bevált az alább említett módszer
Hr.84. Fiu
az iridiumos gyertya szerintem nem tud többet, max tovább tart
de legalább jó drága
FIGU
Már én is szétszedtem. Hétvégén kevlározás díszek, utána fényezés, egy kis airbrush és lakkozás.
Eladó vagy cserélhető kesztyűre
Na ne Csucsu!
Hat ne erts felre!
Evente tobb mint 15000et megyek, es tudom, hogy nem szep ha a nyakad gorcsbe all estere, es masnap meg tovabb kell huzni.
Kevesen vannak itt akik ugy megszenvedtek a Zeert mint en.
Nagy a valasztek, de hiaba nezegetem a motorokat, nekem meg mindig a Ze jon be a legjobban!
Ez csupan egy megjegyzes volt, hogy azert ne essunk tulzasokba....
Hali!
A "cpt"-t meghagytam kabalabol, de mar "maj" 2007-ota.
Hol kint?
Most is "kint" vagyok. Eppen bennetek tervezgetünk Berlinböl.
Pénteken érkezik haza