Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Megyek iszok valamit, mert nem tudok ÍRNI
Úgy tíz éve 1 Monster eldübörgött mellettem a Blahán és fogalmazta meg bennem, hogy valami ilyesmi irányba forduljon az érdeklődési köröm
És azért lássuk be, beszarás-behugyozás hangja van...
Hamár Ducati, akkor az új Multistrada. Apám, majdnem teleőttem a gatyám . Nagyon szép lett és HIGH TECH PUR
Na ez is igaz , mondjuk az övében nincs Pcom, de az is full Akra.
A helyzet az, hogy a szívem egy kis darabja mindig is olasz érzelmű marad. Nem tehetek róla.

Igazából a háromból bármelyikre gondolkodás nélkül felülnék. Minden fenntartás nélkül.
Nekem is van ismerősöm. Ő a harmadikat koptatja. Kettőt megtört. A mostaniban most tart 28 ezernél. Hiba nélkül. Pedig stage II, power commander, full akrapovic stb.

Minden márkából, típusból ki lehet fogni. Úgy általában szerintem a Yamaha-k nem betegágyak.
Megértelek....
Az ész érvek mindig a japán gép mellett állnak
Persze ha a BKV egyik vezető beosztású "kétkezi" munkása vagy akkor már más a helyzet Hát igen a Ducati az Ducati
Modnjuk nem idevaló, de ez is nagyon kemény lett...
Mi az újság kishölgy? Az a kép az előző oldalon... hát, hogy is mondjam...
Egy cimborám vett MT-t, padlizsán színben. Kb. 8000 km-t ment vele és tavaly nyár óta a szervízben van. Váltó, kuplunk...már cseréltek nála komplett lamellasort is, de kakukk
széééééép
Találtam ilyet is, bocs a minőségért, de telefonnal volt...
Ez igaz. Nagy Z 3 millió, Ducati valamivel 4 millió fölött ha jól olvastam valahol.

Mondjuk MT01 is még a kalapban van... azé a vékettő... bocsi mindenki.
Hali!
Mondjuk van köztük egy kis aprópénznyi különbség...
Ma láttam Lipcsében élőben a nagy zét. Pódiumon is, illetve streetfighter bemutató szereplője is volt. Szép
Cija
Szerelmes lettem, de nem tudok választani:

sorrendben
Kawasaki Z1000 2010
Ducati Streetfighter S

( persze, tudom, tudom, rossz helyen mondom, de vékettőre vágyom banyek... )
Sziasztok!
Méghogy hó, apám ami itt van az a hó...(Berlin...)
Jó estét.
Balu80!
Mikor adtad el a Z750-et és miért?
itt már csak szálingózik és olvad...buli megtartva!
dehogy, ahogy elnézem jön szépen errefelé, rohadna meg...
csak szeretné de holnap már ott is zuhogni fog a hó és mehet lapátolni a havat