Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kicsit húzós áron hirdeted, de kívánom legyen szerencséd! A napokban körbenéztem a használt piacon, rendesen padlón vannak az árak, a túlkínálatról nem is beszélve.
Megfordult a fejemben (inkább csak kíváncsiságból), hogy én is meghirdetem, de amennyit kapnék érte… max. extrák nélkül adnám oda annyiért. Így jegeltem a témát.
Na sziasztok, akkor ez felejtős sajna, de ha lenne valaki akit érdekelne esetleg akkor majd szóljatok.. 180/55-ös...
Nekem pazarlás lenne feltenni itt az alföldön. Köztes megoldásokat keresem inkább...
Még mindig eladó! Ettől szebbet, jobbat nem találsz Z750
Jó ár és jó guma nekem most Dragon van elöl,Diablo hátul .Csak ajánlani tudom mindenkinek,sportosabb kanyargáshoz az egyik legjobb választás .
De nekem most tárgytalan,nemrég kaptam garnitúra Metz.Racetec-t,egy darabig kitartok ezekkel
Szia!
Én már felkészültem gumiból az idényre, de azért érdekelt volna, ha 190/55 vagy 190/60- s, mert már csak ilyen méretűeket használok.
Sorry, kívülről nyilván nem tud mindent az ember...
Jaja Supercorsa Pro...
28 az ára...
A tisztító szettet én 4eft körűl láttam hozzá valahol..
Neeem én a Kawától 12 körül volt de aszem legközelebb innen rendelek még nem tudok senkit
Dragon supercorsa?
Mi az ára?
Akkor Te innen rendelted?
Van egy amcsi kolegám akitől lehet érdemes lenne megkérdezni a gyári kinti árát, mondjuk ez a 4000Ft már elég korrekt így is...
Nincs akkor valami embered a gumára?
Mantas, Motorino? Ti vagytok a pálya ördögei... Szóljatok ha érdekelne valakit...
Helló nekem a gyári van
Szép Jó estét Uram!
Köszi a linket!
Te milyet használsz?
Gyöngyösi mesterünk nem ajánlotta a sportot, mert hosszútávon, ha nem tisztítod megfelelően akkor sokkal többet ártasz a mocinak mint amennyit használsz...
Így lehet a gyári marad majd...
Csákó TeeBee Lesd meg itt vagy itt....
Nekem is a Pazzo karok miatt kellett lecserélnem a befogót a 750-esére. Bontóban olyat árat mondtak, hogy inkább a Kawánál megrendeltem az újat.
Bontóba kérdezz rá vagy ebay-en nézz körül. Újonnan 10e körül mozog.
Gyári az van nekem is! De nem gyári karok lesznek rajta hanem rövidek!
Z750 kuplungkar van 04-06-os évjárathoz és akkor nem kell az ezresét át tenni
Köszönöm! Akkor kell egy Z1000 kuplungkar tartót szereznem!
Nincs valakinek?
A fékkar stimmel, a kuplungkar nem.
Sziasztok! Egy kérdésem lenne! Remélem tudtok válaszolni!
A '03-'06 Z 1000 kuplung és fék karja jó a '04-'06 Z 750-re?
Szép jó reggelt, a sportszűrőt milyen gyakran ápolgatod? Nem túl macerás?
Gyárit nem tud valaki szerezni jó áron?
Evente legalabb ket nagyobb motorosturat szervezek, ezidaig nem hasznaltam tavbeszelot, de lassan elengedhetetlennek erzem, hogy
legalabb az elso a hatsoval tudjon beszelni.....
Egyebkent meg egy plusz elmenyt nyujt a kozos motorozashoz.
Alkalom adtan eletet menthet.......
En csak pozitiv oldalat latom.
Hévvel? Feküdtem a kórházi ágyon, nem kaptam levegőt, nem tudtam mozogni és a két gyerekem állt és könnyes szemmel kérdezték, hogy mikor megyek haza... Plusz a motor kuka. Szerinted?