Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Baszott drágák. Sokkal olcsóbban vannak ugyanezek Európából, illetve itthonról. Nekem magyar a hasidom, az oldalelem, az üléstakaró, a sárvédő, a plexi. Az USA-ból ilyeneket nem éri meg hozni.
Itt rengeteg kiegészítő van kawa z-khez!
http://images.google.hu/imgres...
Egy kiadós motorozás után este legalább jól alszok
Azert nincs akkora kulombseg a ket plexi hatasa kozt na!
Ez pontosan így van, de én vállalom is. A többiek meg nem ilyen bátrak , csak este sóhajtoztok, hogy milyen fáradtak vagytok.
Eladóvá vált a Z1000-esem. 2005 év végi, magyarországi, szervízkönyves, karcmentes gyári festéssel, garantált 13,000km. Ha valakit érdekel:
seducertt@hotmail.com
Papírkutyák vagytok mind!
En is gondoltam ra, sot meg is csinaltam a format neki, de csak turazni tennem fel...
FIGU, Te sem vagy már mai gyerek. Kímélned kell magad. Hosszú túrákon jól jön az.
Hali!
Ugye-ugye..közel a nyugdij
Hi!
azon a fajtán én is gondolkodtam ami neked van
Grrrrrrrrrrrr!
Nem eloszor ult motorra
zsíír..megnézném előben....biztos durca...
Nagyon kemény!minden elismerésem! még elnézegedtem volna egy darabig!
jól rakja a nagy boci mobilt!
volt szerencsém ilyet látni élőben is...
azé a plexi még mindig a nyugdíjasoké
Hu-húúúúúú
mire jó egy bálna, le a kalappal
láttam már motoros rendőrt az FJR-rel és a kawa GTR-jével is nagyot alakítani
Hali!
minden ok
én is mentem 2 hete amikor 15 fok volt
hello! sárvédő - én a lengővillára akarok sárvédőt szerezni :) nem hátra, olyan kellene nekem ami a rugóstagot védi középen, mert összebassza sárral meg porral ilyen szar időben.

dob - eredeti dob van rajta jelenleg, csak még az előző tulaj(olaszországban) alakított rajta, minden ki van belőle szedve szinte. Hol csináltatta haverod a dobot? amiről írtál , vagy nem tudsz véletlenül valakit akinek lenne ilyen eladó? kössz az infót előre is. üdv
Én a "burgman verziót"csak túrázáshoz fogom használni.Egy tankolás alatt ki tudom cserélni.Egyébként szeretem a szelet,többek között ezért van most is Z-ém.Karikor pl nyitott sisakban motoroztam,a hang,a HANG,amiért nem fogom lecserélni,max másik Z-re.Szomszéd:über frankó a borod...köszi
"Urban street"üzemmódban nekem bejön a kis szélvédő,mert szerintem hozzátartozik a klasszikus Z formához.De ha igen sportossan haladok,ráadásúl hosszú távon elfér egy diszkrét, hatákonyabb védelem.Másképp most el kéne kezdenem nyakra gyurni,mint a f1 pilóták.
Nekem nem tetszenek a nagyobb plexik. Még, ha csak kicsivel is nagyobb. Jó, ami van.